Kompletny przewodnik po Święto Ognia w World of Warcraft

Święto Ognia Świętojańskiego powraca od 21 czerwca do 5 lipca z mnóstwem atrakcji i nagród, które rozświetlą lato w Azeroth.

Co nowego w Skyriding Personalizacja: Zbroja Wylderdrake’a na klifie

Uroczystości rozpoczęły się, gdy mieszkańcy Azeroth świętują najgorętszy sezon, igrając z ogniem na całym świecie! Zatrzymaj się w stolicy, aby rozpocząć zadania związane z głównym wydarzeniem. Podczas swojej obecności w każdej ze stolic uważaj na wrogich graczy; kraść płomienie ognisk stolic. Biorąc udział w festiwalowych zadaniach, zbierzesz Płonące Kwiaty, specjalną świąteczną walutę, którą wydajesz na zakup różnych przedmiotów i zwierząt domowych dostępnych u sprzedawców i kupców w okresie przesilenia letniego.

Szef festiwalu:

Użyj Znajdź grupę (I), aby rozpocząć spotkanie z Ahune, Władcą Lodu. Gdy Ahune zostanie pokonany, będziesz mógł złupić torbę ze schłodzonymi towarami (zawierającą Punkty Sprawiedliwości, Płonące Kwiaty i szansę na zdobycie Mroźnej Kosy Lorda Ahune). Jest to dzienna nagroda dostępna dla postaci na poziomie 84 i wyższym.

Osiągnięcia Gaszenie ognisk

Co roku wybierane są specjalne postacie zwane „Strażnikami Płomienia” lub „Strażnikami Płomienia”, aby czuwały nad świętymi płomieniami i dbały o to, aby nigdy nie zgasły. Ci nieliczni wybrańcy proszą o pomoc odważnych poszukiwaczy przygód w przemierzaniu krainy i odkrywaniu mrocznych zakamarków lochów Azeroth. Mówi się, że wszyscy bohaterowie, którzy zechcą stawić czoła okropnościom, jakie im zostaną przedstawione, zostaną nagrodzeni za swoje wysiłki mocą płomieni.

Inne zajęcia

Święto Ognia w Święto Ognia tradycyjnie kończy się płomieniami nieba w ostatnią noc festiwalu. Nie będziesz chciał tego przegapić!

Igranie z ogniem niesie ze sobą ryzyko. Igranie z ogniem może cię poparzyć. Ogień jest gorący. Miłość jest płonącym ogniem. Proszę, nie wpadnij w pierścień ognia. W przypadku pożaru zatrzymaj się, współpracuj i słuchaj. . . potem upadnij i turlaj się. Prosimy o odpowiedzialne korzystanie z Letniego Festiwalu Ognia.

Źródło: news.blizzard.com