Kompletny przewodnik po Sweet Amber Quest w WoW Classic: Zdobądź Boot Flask Thunderbrew

Misja Słodki Bursztyn to bardzo zaangażowana misja, przeznaczona wyłącznie dla Przymierza, w World of Warcraft Classic. To zadanie jest niemal niesławne, ponieważ wymaga od graczy podróżowania po całym świecie i zbierania przedmiotów w poszukiwaniu skarbów, którego ukończenie zajmuje trochę czasu. Chociaż misja Słodki Bursztyn jest bardzo czasochłonna i, szczerze mówiąc, trochę nudna, nagrodą na jej końcu jest stosunkowo potężny bibelot, który Twoja postać może wyhodować. Ostateczną nagrodą za ukończenie zadania Słodki Bursztyn jest Butelka Na Buta Thunderbrew, bibelot, który pozwala zadawać obrażenia od ognia wrogom przed tobą za każdym razem, gdy go aktywujesz. Jeśli nie miałeś szczęścia z bibelotami podczas biegów w Gnomeregan podczas drugiej fazy SoD lub chcesz zdobyć swój pierwszy bibelot poprzez awansowanie, możesz wrócić do zadania Słodki Bursztyn, aby zdobyć Butelkę Buta.

Zadanie główne Słodki bursztyn

Głównym zleceniodawcą zadania Słodki Bursztyn jest Grimbooze Thunderbrew, krasnolud żyjący na Wzgórzach Dagger w Westfall. Być może pamiętacie go, gdy zdobywaliście kolejne poziomy w Westfall, zwłaszcza jeśli wykonaliście zadanie „Dry Times”. Oto jak znaleźć Grimbooze Thunderbrew i ukończyć misję Sweet Amber w WoW Classic i WoW Season of Discovery.

WoW Classic: Kompletny przewodnik po zadaniu Sweet Amber

Grimbooze Thunderbrew można znaleźć na Wzgórzach Sztyletów w Westfall pod współrzędnymi [45, 80]. Nie możesz rozpocząć z nim zadania Słodki bursztyn, dopóki nie osiągniesz poziomu 40, ale kiedy to zrobisz, będziesz miał przywilej udania się do Azeroth i zdobycia długiej listy przedmiotów dla krasnoluda.

Pierwszym przedmiotem, który będziesz musiał zdobyć dla Grimbooze, jest Święta Woda Źródlana, którą możesz odebrać w Dolinie Stranglethorn na współrzędnych [29, 62]. Świętą wodę źródlaną znajdziesz w fontannie za obozowiskiem Nag, gdzie ukończyłeś zadanie „Akiris przy paczce”. Następnie będziesz musiał zdobyć worek jęczmienia, worek kukurydzy i worek żyta. Te trzy torby można znaleźć w całym Azeroth, a ich dokładne obszary i odpowiednie współrzędne można znaleźć poniżej.

Będziesz musiał przemierzyć kontynenty i znaleźć worek kukurydzy na pustyniach Tanaris.

Gdzie zdobyć worek jęczmienia, worek kukurydzy i worek żyta w WoW Classic

Worek jęczmienia: Bagno Smutków [62, 23]
Worek kukurydzy: Tanaris [66,37]
Worek żyta: Ostępy [40, 66]

Zanim wrócisz do Grimbooze z trzema torbami, upewnij się, że masz w ekwipunku Prawdziwą Sztabkę Srebra. Można je łatwo kupić w Domu Aukcyjnym i naprawdę nie chcesz wracać do otwartego świata, aby upolować Sztabkę Prawdziwego Srebra, skoro możesz szybko ukończyć dwa etapy zadania za jednym razem, pod warunkiem, że już to zrobiłeś niezbędne przedmioty.

Po przyniesieniu mu worków jęczmienia, kukurydzy i żyta, a także sztabki prawdziwego srebra, będziesz musiał zebrać gałąź platanu dla Grimbooze’a. Przedmioty te można znaleźć w Feralas i są to wrogowie znani jako „Pasmo Jaworów”. Ci wrogowie to drzewa na poziomie 45 i można ich znaleźć w podstrefie Feralas Highlands.

Ostatni etap tego zadania zabierze Cię do przerażającego Płonącego Wąwozu.

Ostatnim przedmiotem potrzebnym do zadania Słodki Bursztyn jest Pakiet Spalonego Dębu, który można znaleźć pod współrzędnymi [54, 50] w Wąwozie Płonących Wiatrów. Gdy przyniesiesz ten ostatni przedmiot z powrotem do Grimbooze Thunderbrew w Westfall, zostaniesz nagrodzony Butelką na Buty Thunderbrew.

Źródło: www.bing.com