Kompletny przewodnik po rzemiośle w World of Warcraft: Dragonflight


Szybkie linki

  • Jak przygotować się do lotu smoków

World of Warcraft: Dragonflight niesie ze sobą całkowicie odnowioną Zawód system, który zawiera niezwykle przydatną funkcję o nazwie Rozkazy rzemieślnicze. Ten nowy, uporządkowany system pozwala niewykwalifikowanym graczom dotrzeć do osób wyszkolonych w określonej umiejętności lub specjalizacji i przesłać przepisy, które chcieliby stworzyć.


POWIĄZANE: World Of Warcraft: Dragonflight – Wskazówki dla powracających graczy

Podobnie jak Dom Aukcyjny, zlecenia rzemieślnicze są prezentowane w systemie warstwowym, a przedmioty są podzielone na kategorie według rodzaju rzadkości i wartości. Jeśli potrzebujesz elementu wyposażenia, musisz poszukać przepisu, a następnie przesłać prośbę. Rzemieślnik otrzymujący będzie wtedy miał wybór, czy kontynuować z prowizją, czy przekazać ją do innego projektu. A to w skrócie tylko jeden z elementów dodatku Dragonflight.

WIDEO DLA GRACZY DNIA

Zamówienia rzemieślnicze

Menu zamówień rzemieślniczych World of Warcraft Dragonflight

Pomysł jest stosunkowo prosty: każdy gracz, któremu brakuje wiedzy, drzewka umiejętności lub narzędzi do stworzenia czegoś, będzie miał szansę: zapłać innemu graczowi, aby go dla nich zbudował. Są to tak zwane prowizjea doświadczony gracz decyduje, czy chce kontynuować budowę, czy pozostawić ją innemu graczowi.

Możesz poprosić o zamówienie na przedmiot na jeden z dwóch sposobów: osobiście, z jednym z lokalnych graczy, który zna przepis, który chcesz spełnić, lub za pośrednictwem NPC, który zaprezentuje ci interfejs bardzo przypominający Dom Aukcyjny. Tutaj będziesz mógł prześlij swój przepisw którym to momencie rzemieślnik otrzymujący będzie mógł przeglądać dostępne zlecenia i wykonywać je za ustaloną sumę złota.

Jeśli jesteś na końcu zamawiania i chciałbyś, aby przepis był nieco łatwiejszy dla wyszkolonego rzemieślnika, możesz prześlij którykolwiek z odczynników, które już zdobyłeś.

W ten sposób możesz znacznie obniżyć koszt prowizji. Rzemieślnik, który przystąpi do ukończenia dzieła, doda brakujące części i zabierze ustaloną sumę złota po ukończeniu.

Gotowy element wyposażenia będzie wtedy wysłane do odbiorcy pocztąw którym to momencie umowa zostanie podpisana, opieczętowana i dostarczona.

Ten, kto tworzy sprzęt z interfejsu Crafting Orders, będzie musiał poświęcić niewielką sumę złota na rzecz Konsorcjum Rzemieślników.

Stoły rzemieślnicze

Przedmioty World of Warcraft Dragonflight w plecaku

Na Smoczych Wyspach znajduje się wiele stref, w których można się bawić, a jedna z nich jest czymś w rodzaju centrum społeczności rzemieślniczej.

Chodzi o strefę Valdrakken, najnowszy centralny element kontynentu World of Warcraft. To tutaj będziesz mógł eksperymentować z nowymi przepisami rzemieślniczymi, a także spotykać się z innymi rzemieślnikami, aby wymieniać się wskazówkami na temat przepisów.

Dostępne w Valdrakken stoły rzemieślnicze dadzą również nowym graczom okazję do: stworzyć sieć utalentowanych rzemieślnikówktóry może w pewnym momencie w przyszłości tworzyć receptury, które zwykle nie będą zawierały odczynników potrzebnych do stworzenia.

Specjalizacja Rzemieślnicza

World of Warcraft Dragonflight Crafting z odczynnikami

W Dragonflight każdy gracz: władać mocą tworzenia przedmiotów z odczynników, które zdobywają wokół Wysp Smoków.

Jak inni Specjalizacjetworzenie większej ilości sprzętu przyniesie użytkownikom punkty, które mogą być przydzielone do drugorzędnego drzewka umiejętności które pomogą poszerzyć wiedzę w jednym konkretnym obszarze rzemieślniczym. Na przykład, jeśli Kowal przydzieli punkty do wybranego przez siebie drzewka umiejętności, stanie się Płatnerzem, co z kolei pozwoli mu na tworzenie lepszej zbroi.

Oczywiście istnieje wiele alternatywnych metod podnoszenia poziomu talentów rzemieślniczych w Dragonflight i nie ograniczają się one do losowego budowania sprzętu. Dzięki aktualizacji możesz ewoluować w swoim rzemiośle i rozwijać nowe umiejętności, eksplorując Smocze Wyspy i zdobywanie fragmentów wiedzy.

Na przykład stary zwój może zawierać sekrety do budowania lepszych przedmiotów, a stary handlarz może posiadać przepis na epicki sprzęt. Chodzi o to, eksploracja tego miejsca i szorowanie go ze wszystkich zakamarków może bardzo dobrze dać początkującym rzemieślnikom trochę dodatkowych informacji na temat rzadszego sprzętu.

Dodatkowe statystyki rzemieślnicze

Wiadomość z World of Warcraft Dragonflight do craftera

Oprócz nowo odświeżonych umiejętności rzemieślniczych, Dragonflight otwiera również drzwi do drugorzędne umiejętności rzemieślnicze.

Te drugorzędne umiejętności pozwalają ci przekazywać swoją wiedzę na unikalne poziomy, z których wszystkie mogą być bardzo korzystne zarówno dla twojego własnego sprzętu, jak i sprzętu innych graczy na niskim poziomie. W sumie istnieją cztery poziomy drugorzędne: Inspiracja, Zaradność, Szybkość tworzeniaoraz Multicraft. Te statystyki są stosowane tylko podczas tworzenia przedmiotów Dragonflight.

  • Inspiracja: Zwiększa szansę na wytworzenie przedmiotów o wyższej jakości.
  • Zaradność: Zwiększa szansę na tworzenie przedmiotów przy użyciu mniejszej liczby odczynników.
  • Szybkość tworzenia: Zwiększa produktywność podczas tworzenia przedmiotu.
  • Multicraft: Zwiększa szansę na wytworzenie większej liczby tego samego przedmiotu, pod warunkiem, że można je układać w stosy.

Jakość przedmiotu

Jakość przedmiotu w World of Warcraft Dragonflight

Przedmioty, które można wytworzyć w Dragonflight, będą podlegać jednemu z pięć poziomów jakości: Poziom 1, Poziom 2, Poziom 3, Poziom 4 i Poziom 5.

Jak w przypadku każdego przedmiotu, który nosi znacznik jakości, im wyższy poziom, tym potężniejszy będzie przedmiot po wytworzeniu. Przykładem może być mikstura zdrowia, ponieważ mikstura wyższej jakości doprowadziłaby ostatecznie do większych skutków ubocznych.

W miarę postępów w Dragonflight i przydzielania punktów specjalizacji do jednego z drugorzędnych drzewek rzemieślniczych, twoja zdolność do tworzenia lepszego sprzętu stanie się drugą naturą. Im więcej czasu poświęcisz na rozwijanie umiejętności rzemieślniczych, tym wyższe wypłaty otrzymasz za realizację prowizji.

Przetwarzanie przedmiotów

Postać World of Warcraft Dragonflight ze skrzydłami

Rozwijając swoje umiejętności rzemieślnicze i eksperymentując z dodatkowymi gałęziami, nauczysz się wytwarzać sprzęt o znacznie wyższej jakości.

Jeśli tak jest, a zbudowałeś już przedmiot o niskiej jakości, będziesz mógł zastosować swoją nowo odkrytą wiedzę w przerobienie wspomnianego przedmiotu, aby był lepszy. Możesz to zrobić sam z już rozwiniętymi umiejętnościami lub poprzez Zamówienie rzemieślnicze system, w którym inny gracz ulepszy dla ciebie przedmiot.

Możesz oczywiście przetworzyć już wytworzone przedmioty, używając części odczynników, których pierwotnie użyłeś do ich stworzenia. Ponownie, można to zrobić za pomocą odczynników z własnej kieszeni lub za pośrednictwem prowizjiktóre inny gracz może odebrać za określoną ilość złota.

Przedmioty związane z duszą

Postać z World of Warcraft Dragonflight na smoczym wierzchowcu

Na szczęście Smocze Wyspy nie trzymają tak dużej smyczy na przedmiotach związanych z duszą, co oznacza, że ​​możesz złożyć prowizję za pośrednictwem interfejsu Crafting Orders i nie musisz się martwić, że nie będziesz w stanie go wyposażyć po ukończeniu.

W większości przypadków poza rozszerzeniem Dragonflight każdy przedmiot oznaczony znakiem „Powiąż przy odbiorze„Oznakowanie nie byłoby możliwe do przeniesienia. Jest to, przynajmniej w sekcji Zlecenia Wytwarzania, teraz całkowicie wykonalne.

Jeśli chodzi o zatrudnienie innego gracza, który wykona dla ciebie przedmiot, musisz mieć świadomość, że będą musieli spełnić niezbędne kryteria, aby móc go stworzyć. Nie musisz mieć żadnego zaangażowania w profesję, aby móc złożyć prowizję za pośrednictwem sekcji Zlecenia rzemieślnicze.

Jak przygotować się do lotu smoków

WoW Dragonflight

Brama do Wysp Smoka zostanie uruchomiona 28 listopada 2022 roku, kiedy to trenerzy rzemiosła będą dostępni dla przepisy kulinarne, zwoje, atramentyi różne Odczynniki Smoczych Wysp. Zanim zagłębisz się w sieć wysp, zdecydowanie warto inwentaryzacja wszelkich odczynników do układania w stos w bieżącym ekwipunku.

Jeśli możesz odłożyć na bok określoną liczbę przedmiotów w ramach przygotowań do Smoczych Wysp, powinieneś mieć narzędzia potrzebne do uzyskania przewagi w zawodzie. Poza tym dobrym pomysłem jest zgromadzić jak najwięcej złota przed wyruszeniem na podbój Wysp, ponieważ złoto pomoże ci zdobyć sprzęt wyższej jakości w sekcji Zlecenia rzemieślnicze, gdy tylko stanie się dostępny.

DALEJ: FAQ World of Warcraft: DragonflightŹródło : https://www.thegamer.com/world-of-warcraft-dragonflight-crafting-guide/