Kompletny przewodnik po rekrutacji talentów w Warcraft Rumble

Nowe doświadczenie World of Warcraft na urządzeniach mobilnych

Warcraft Rumble przenosi wszechświat World of Warcraft na urządzenia mobilne w pełnej akcji grze strategicznej. W tej grze Twoje ulubione postacie z WoW przekształciły się w swoje mini wersje i posiadają przydatne talenty, które poprowadzą Cię do zwycięstwa.

Kultowe minipostacie

Warcraft Rumble zawiera mnóstwo minipostaci z World of Warcraft. Jeśli grałeś w World of Warcraft, spodoba ci się oglądanie kultowych postaci WoW w uroczej oprawie graficznej. Podobnie jak w pierwowzorze, kluczem do zwycięstwa w Warcraft Rumble są silne jednostki posiadające potężne zdolności.

Przewodnik po talentach Warcraft Rumble

W Warcraft Rumble talenty postaci zdobywasz po zebraniu 20 pieczęci. Jeśli jeszcze nie odblokowałeś tej funkcji, skup się na zebraniu 20 pieczęci, rozgrywając bitwy PvE. Po ukończeniu Duskwood będziesz mieć wystarczającą liczbę pieczęci, aby odblokować talenty.

Po odblokowaniu talentów gra pozwala za darmo wybrać pierwszy talent swojego bohatera. Każda postać ma trzy specjalne talenty, które zwiększają jej możliwości. Aby zdobyć talent postaci, musisz ulepszyć ich rzadkość, aby odblokować miejsce na talent. Pierwszy talent jest odblokowywany w rzadkości niezwykłej, drugi w rzadkości rzadkiej, a trzeci w rzadkości epickiej. Każde odblokowane miejsce na talent również trwale zwiększa poziom postaci o jeden.

Po odblokowaniu miejsca na talenty możesz zastanawiać się, jak zdobyć talenty. Aby odblokować talent postaci, musisz zdobyć dodatkową kopię postaci z GRID, znajdującą się w sklepie. GRID to mini-sklep, w którym można kupić postacie w zamian za złoto, ale jest to całkowicie losowe. Początkujący mogą początkowo mieć trudności z odblokowaniem talentów, ponieważ będą mieli wiele nowych postaci do odkrycia. W miarę odblokowywania większej liczby postaci gracze będą otrzymywać głównie duplikaty. W przypadku nowych graczy wskazane jest skupienie się najpierw na odblokowaniu nowych postaci, a następnie skupieniu się na zdobywaniu talentów.

Źródło: www.touchtapplay.com