Kompletny przewodnik po odblokowywaniu i pokonywaniu lochów Warcraft Rumble

Przewodnik po lochach w Warcraft Rumble

Lochy to jeden z najfajniejszych i najbardziej powtarzalnych aspektów Warcraft Rumble. Te rekonstrukcje klasycznych lochów World of Warcraft, takich jak ukochany Dire Maul, pozwalają ci zabrać swoje wojska i przetestować swoją siłę przeciwko wielu bossom z rzędu, korzystając ze specjalnych wzmocnień i określonej armii.

Jak odblokować lochy w Warcraft Rumble

Kiedy zaczniesz swoją przygodę w Warcraft Rumble, będziesz mógł walczyć tylko w klasycznych strefach World of Warcraft. Jednak gdy pokonasz Raene Wolfrunner i zbierzesz 30. Pieczęć, odblokujesz system lochów na swoim koncie.

Jak działają lochy w Warcraft Rumble

Lochy działają jak normalna walka strefowa, ale z pewnymi ograniczeniami i interesującymi modyfikatorami. Co tydzień lochy mają określoną rodzinę armii i będziesz mógł grać w lochach tylko z przywódcą z tej rodziny. Na przykład podczas tygodnia Hordy możesz wziąć armię dowodzoną przez Cairne’a Bloodhoofa, Grommasha Hellscreama lub Sneeda. Nadal będziesz mógł dostosować żołnierzy, których chcesz zabrać, ale zalecamy trzymanie się żołnierzy z tej samej rodziny, ponieważ wiele atutów w lochach zapewnia pewną synergię rodzinną.

Po wybraniu przywódcy będziesz mógł wybrać Specjalny Relikt przed przystąpieniem do pierwszej walki. Na przykład Egida Bitwy daje szansę na trafienie krytyczne celów Minis Hordy w pobliżu twojego przywódcy. Przed każdą walką wybierzesz nowy Relikt, co oznacza, że ​​w ostatniej walce będziesz mieć trzy aktywne Relikty.

Aby ukończyć loch, będziesz musiał stoczyć trzy walki z rzędu, nie przegrywając ani razu (chyba że posiadasz Ankh Resurrection, który możesz zdobyć po pokonaniu niektórych walk). Za każdego pokonanego bossa otrzymujesz Energię Łuku, której możesz użyć do ulepszenia swoich figurek. Po ukończeniu całego biegu będziesz mógł ulepszyć używanego przywódcę, dając mu kolejne dodatkowe miejsce na PD, które zapewni Twoim jednostkom dodatkowe doświadczenie, jeśli dopasujesz miejsce do ich typu jednostki.

Jednakże za każdym razem, gdy ukończysz bieg z konkretnym liderem, zwiększysz trudność kolejnych rund do lochów z tym samym liderem. Jeśli sprawy staną się zbyt trudne, rozważ dzielenie się miłością i doskonalenie innego lidera z tej samej rodziny. Obecnie Dire Maul jest jedynym lochem w Warcraft Rumble.

Źródło: www.polygon.com