Kompletny przewodnik po efektywnej hodowli Primal Bear Thorns w WoW Dragonflight.

Odkryj w tym artykule wszystkie szczegóły dotyczące nowych, pierwotnych kolców niedźwiedzia, składnika rzemieślniczego wprowadzonego w World of Warcraft Dragonflight. Używane głównie w przepisach kowalskich, są najcenniejsze jako waluta za kilka przedmiotów kosmetycznych, takich jak Zwoje Drakerydera i kosmetyczne elementy zbroi.

Używanie kolców pierwotnego niedźwiedzia

Pierwotne Niedźwiedzie służą przede wszystkim jako waluta dla wielu Zwojów Drakerydera, dostępnych po osiągnięciu statusu Wywyższonego u niektórych głównych frakcji na Smoczych Wyspach. Na przykład będziesz potrzebować Pierwotnego Niedźwiedziego Kolca, aby kupić złotą i czarną zbroję od Wrathion i Sabellian Stewardów na Obsydianowym Tronie. Każdy Zwój Obserwatora Drake wymaga sześciu pierwotnych niedźwiedzich kolców.

Zdobycie pierwotnych kolców niedźwiedzia

Pierwotne Kolce Niedźwiedzia można zdobyć zabijając niedźwiedzie na Smoczych Wyspach. Jeśli chcesz je zdobyć, pamiętaj o wyeliminowaniu wszystkich niedźwiedzi, które spotkasz. Jednak najlepszym miejscem do szybkiego i wydajnego ich zbioru jest sektor Azure.

Najgęstszy obszar niedźwiedzi w sektorze Azur znajduje się na Zamarzniętych Wyżynach, na południe od punktu lotu Tarczy Rhonin, w pobliżu współrzędnych [63, 30]. Te niedźwiedzie, zwane Niedźwiedziami Wiewiórkowymi, występują w dużych ilościach w tym regionie, a każdego Niedźwiedzia Wiewiórkowego i Matriarchę Wiewiórki można zabić, aby uzyskać Kolce Pierwotnego Niedźwiedzia. Dodatkowo, jeśli jesteś doświadczonym skóraczem, możesz zebrać Odporną Skórę od każdego niedźwiedzia po jego zabiciu.

Kolejny obszar bogaty w niedźwiedzie znajdziesz w Hollowwood, w zachodniej części strefy. Jeśli potrzebujesz drugiego miejsca do zbioru kolców pierwotnego niedźwiedzia, również możesz się tam udać.

Waloryzacja pierwotnych kolców niedźwiedzia

Pomimo znacznego spadku wartości Kolców Pierwotnego Niedźwiedzia od czasu premiery Dragonflight w listopadzie 2022 r., nadal można na nich nieźle zarobić, jeśli zbiera się je masowo.

Źródło: www.bing.com