Kompletny przewodnik: Jak rozpocząć i ukończyć główne zadanie WoW Dragonflight w aktualizacji 10.2

Ujawniono aktualizację 10.2 World of Warcraft

Wkrótce ukaże się aktualizacja 10.2 World of Warcraft, zatytułowana Dragonflight, która wprowadzi do gry zupełnie nową strefę zwaną Szmaragdowym Snem. Tej nowej funkcji towarzyszyć będzie zupełnie nowe zadanie główne, które będziesz musiał ukończyć, aby odblokować nowe funkcje.

Główne zadanie aktualizacji 10.2

Główne zadanie w aktualizacji 10.2 kręci się wokół Szmaragdowego Snu, Amidrassilu, najazdu Nadzieja Zadumy i Fyrakka, pierwotnej inkarnacji, która próbuje zniszczyć nowe drzewo świata. Główna kampania aktualizacji 10.2 składa się z siedmiu odrębnych rozdziałów, które musisz ukończyć. Każdy z tych rozdziałów odkryje nowe, ekscytujące historie i wydarzenia. Oto jak rozpocząć i ukończyć główne zadanie w Dragonflight Patch 10.2.

Warunki wstępne rozpoczęcia głównego zadania

Jest rzeczą oczywistą, że aby rozpocząć główną kampanię w aktualizacji 10.2, musisz mieć 70. poziom, ale musisz także ukończyć rozdział Koalicji Płomieni w aktualizacji 10.1.7. To zadanie rozpoczyna się w Valdrakken na współrzędnych 50.2 53.0 i będziesz musiał ukończyć następujące zadania: Przywołanie Strażnika, Sezon płomieni, Gaszenie tarcz i oczu ognia, Przez płomienie, Informacje zapalne i Podnoszenie alarmu.

Jak rozpocząć zadanie główne

Główne zadanie Dragonflight Patch 10.2 rozpocznie się natychmiast po zalogowaniu się do gry w dniu aktualizacji. Jeśli tak się nie stanie, możesz spróbować odnaleźć go w Dzienniku Poszukiwacza Przygód i wybrać opcję „Rozpocznij misję”. Pierwsza misja nazywa się „Zew snu” i będziesz musiał ukończyć rozdział Koalicja Płomieni, zanim udasz się do Starożytnego Gaju, znajdującego się na Równinach Ohn’ahran.

Jak ukończyć zadanie główne

Przed rozpoczęciem głównej kampanii aktualizacji 10.2 konieczne jest ukończenie zadania „Koalicja Płomieni”. Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment Główne zadanie w aktualizacji Dragonflight Patch 10.2, które zawiera rozdział Coalition of Flames z aktualizacji 10.1.7, składa się z siedmiu rozdziałów i musisz ukończyć je wszystkie. Najlepiej byłoby ukończyć te zadania za jednym razem, wykonując zadania z kwadratowym brązowym tłem. Poniżej znajdziesz wszystkie nazwy rozdziałów, a także pełną listę zadań, które będziesz musiał wykonać, aby ukończyć kampanię łatki 10.2.

Czy w aktualizacji 10.2 można pominąć rozdziały kampanii głównej?

Niestety nie ma możliwości pominięcia rozdziałów i będziesz musiał ukończyć kampanię w zaplanowanej kolejności zadań. Jeśli nie wykonasz jednego lub dwóch zadań, nie będziesz mógł przejść do kolejnego etapu. Nie spiesz się i w pełni ciesz się pierwszym doświadczeniem z historią aktualizacji 10.2.

Źródło: www.bing.com