Klucze do wersji beta Warcraft Arclight Rumble są gotowe do zgarnięcia — ale musisz ładnie zapytać


Blizzard rozdaje klucze beta do swojej nadchodzącej gry mobilnej Warcraft Arclight Rumble, a wszystko, co musisz zrobić, aby zdobyć jeden, to ładnie o nie poprosić.

W ćwierkać, oficjalne konto Warcraft Arclight Rumble wezwało tych, którzy wybierają się do wersji beta, aby spróbowali ładnie poprosić, a następnie podano link do zestawu oficjalnych zasad konkursu. Jak wyjaśniają zasady, osoby zainteresowane zdobyciem klucza beta o ograniczonym czasie dostępu, wystarczy go oznaczyć @Bez tytułu Konto na Twitterze i ładnie poproś o kod.

W chwili pisania tego tekstu na tweeta odpowiedziało ponad dwustu graczy. Niektórzy proszą o dostęp do wersji beta, aby pomóc zabić czas do pojawienia się nowego dodatku do World of Warcraft, Dragonflight. Inni tweetują, że są fanami Warcrafta od dziesięcioleci i nie mogą się doczekać, aby wypróbować najnowszy wpis z serii. A potem jest wielu zainteresowanych graczy, którzy po prostu publikują kocie GIF-y i pytają: „Mogę mieć wersję beta?”

Zasady wyjaśniają, że zwycięzcy zostaną wybrani „na podstawie sprytu, pasji, humoru i/lub wyjątkowości wykazanej przez tweet uczestnika”. Do zgarnięcia jest łącznie 50 kodów i wygląda na to, że ten konkretny konkurs jest przeznaczony tylko dla użytkowników urządzeń z Androidem. Konkurs potrwa do 16 listopada, po czym ze zwycięzcami skontaktujemy się bezpośrednio na Twitterze.

Warcraft Arclight Rumble został pierwotnie ujawniony w maju 2022 roku i obecnie nie ma daty premiery. Mobilna gra strategiczna zawiera kultowe stworzenia i postacie Warcrafta w miniaturowej formie i będzie zawierała opcje zarówno PvE, jak i PvP. Nazwaliśmy Warcraft Arclight Rumble powrotem do strategicznych korzeni franczyzy, który w naszym praktycznym podglądzie „czuje się jak klasyczny Warcraft”, nawet jeśli „brakuje mu głębi i złożoności” w grach takich jak Warcraft III.

Omawiane tu produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać udział w przychodach, jeśli kupisz coś, co znajduje się na naszej stronie.

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6372d6bcc31a4f27891096bc32b9b6c2&url=https%3A%2F%2Fwww.gamespot.com%2Farticles%2Fwarcraft-arclight-rumble-beta-keys-are-up-for-grabs-but-youll-have-to-ask-nicely%2F1100-6509130%2F&c=12807172145242069118&mkt=fr-fr