Klasyka World of Warcraft Wrath of the Lich King ukaże się 31 sierpnia


31 sierpnia 2022 r. czempioni Hordy i Przymierza wyruszą do mroźnej krainy Northrend, aby stawić czoła potędze Plagi, gdy wejdzie w życie wstępna aktualizacja Worlf of Warcraft do klasycznego Wrath of the Lich King.

World of Warcraft to masowa, wieloosobowa gra RPG Blizzarda – lub MMORPG – i chociaż gra znacznie ewoluowała w ciągu swojego długiego życia, ma również coś dla nostalgicznych graczy. Lub dla tych, którzy byli wtedy zbyt młodzi. Tak, Wrath of the Lich King był drugim rozszerzeniem World of Warcraft, wydanym w 2008 roku. Wniósł on do gry nowe życie i ekscytację – wprowadził klasę Rycerz Śmierci, lokacje zmieniające się dynamicznie w miarę postępów w zadaniach i przyniósł epickie lochy i walki – nie tylko z samym Arthasem, Królem Liszem.

Od tego czasu World of Warcraft przeszedł wiele rozszerzeń i wydarzeń zmieniających świat. Mimo to, aby pomóc tym, którzy tęsknili za innymi czasami – na przykład kiedy musieliście osiągnąć 40 poziom przed zdobyciem pierwszego wierzchowca lub kiedy musieliście zdobyć specjalizację w każdym rodzaju broni – lub którzy chcieli powtórzyć takie klasyczne bitwy W przeszłości Blizzard wypuścił klasykę World of Warcraft. A teraz nadszedł czas, aby klasyczna edycja trafiła do Wrath of the Lich King.Tak więc – 31 sierpnia rozpoczyna się przedsprzedaż, wraz z przeróbkami i balansowaniem postaci, osiągnięciami, inskrypcjami oraz aktualizacjami Stormwind i Orgrimmar. Klasa Rycerza Śmierci zostanie wydana, a gracze będą mogli stworzyć i awansować swojego pierwszego Rycerza Śmierci. Kolejni Rycerze Śmierci będą przestrzegać zwykłych ograniczeń jednego na królestwo i wymagają już co najmniej jednej postaci na poziomie 55 na tym królestwie.

Od 7 do 14 września rozpocznie się wydarzenie Plaga Zombie. Przez stolice przedziera się tajemnicza przypadłość, a gracze muszą być czujni, aby nie paść ofiarą.

Następnie, od 14 września do rozpoczęcia, odbędą się wydarzenia inwazji Plagi, w których atakująca Nekropolia uderzy w różne miejsca w całym Azeroth. Gracze mogą koordynować obronę i pokonywać siły Plagi ramię w ramię.

Następnie przygotuj się na pełną wersję rozszerzenia 27 września o 8 rano czasu AEST.

Nowi gracze lub osoby powracające do gry będą mogli skorzystać z 50% bonusowego wydarzenia Joyous Journeys, które będzie dostępne przed aktualizacją i może być używane przez Rycerzy Śmierci.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie World of Warcraft.

WoW WrathKlasyczna korona lodu 005

PRZYGOTUJ SIĘ NA XCONF AUSTRALIA 2022

Thoughtworks przedstawia XConf Australia, ponownie osobiście w trzech miastach, gromadząc ludzi, którym zależy na oprogramowaniu i jego wpływie na świat.

W piątym roku XConf jest naszym corocznym wydarzeniem technologicznym tworzonym przez technologów dla technologów.

Weź udział w solidnym programie rozmów, ponieważ lokalni liderzy myśli i technolodzy Thoughtworks dzielą się doświadczeniami z pierwszej ręki i wymieniają nowe sposoby wzmacniania zespołów, dostarczania wysokiej jakości oprogramowania i napędzania innowacji w zakresie odpowiedzialnej technologii.

Dowiedz się, jak w Thoughtworks wspólnie ulepszamy technologię.

Bilety są już dostępne, a wszystkie dochody zostaną przekazane na rzecz Indigitek, organizacji non-profit, której celem jest tworzenie ścieżek zatrudnienia technologii dla ludności rdzennej.

Kliknij poniższy przycisk, aby się zarejestrować i otrzymać bilet na wydarzenie w Melbourne, Sydney lub Brisbane

ODBIERZ BILET!

PROMUJ SWÓJ WEBINAR NA ITWIRE

Wszystko sprowadza się do webinarów.

Budżety marketingowe skupiają się teraz na Webinariach połączonych z Generowaniem Leadów.

Jeśli chcesz wypromować Webinar, zalecamy co najmniej 3 do 4 tygodniową kampanię przed Twoim wydarzeniem.

Kampania iTWire będzie zawierać obszerne reklamy w naszej witrynie informacyjnej itwire.com oraz wyróżniającą się promocję w postaci biuletynu https://itwire.com/itwire-update.html oraz wiadomości promocyjne i od redakcji. Plus wywiad wideo z kluczowym prelegentem w iTWire TV https://www.youtube.com/c/iTWireTV/videos, który zostanie wykorzystany w postach promocyjnych na stronie głównej iTWire.

Teraz wychodzimy z Lockdown iTWire skoncentruje się na asystowaniu przy webinariach i kampaniach oraz pomocy poprzez częściowe płatności i wydłużone terminy, Webinar Business Booster Pack i inne programy wspierające. Możemy również tworzyć reklamy i treści pisemne oraz koordynować wywiad wideo.

Z przyjemnością omówimy z Tobą cele kampanii. Kliknij poniższy przycisk.

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ!Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630363dae2df4a1397593d0129ca583a&url=https%3A%2F%2Fitwire.com%2Fyour-it-news%2Fentertainment%2Fworld-of-warcraft-wrath-of-the-lich-king-classic-coming-31-august.html&c=11182222868541975016&mkt=fr-fr