Klasy Hardkorowe w World of Warcraft w rankingu od najgorszych do najlepszych

Czy zbuntowani gracze są skazani na wcześniejszą śmierć?

Wydaje się, że wielu graczy klasy Rogue umiera przedwcześnie. Jednakże napotykają na większe trudności w porównaniu z innymi klasami, co jest naturalnie niekorzystne dla tych, którzy są w fazie uczenia się. Dodatkowo gra Łotrem wymaga ogromnej cierpliwości, zwłaszcza jeśli chcesz nauczyć się jak najwięcej przydatnych umiejętności przetrwania. Błędne ustawienie rotacji umiejętności jako Łotrzyka jest zawsze złe, ale takie błędy mogą szybko zakończyć Twoją przygodę z Hardkorem. W końcu, pomimo wielu umiejętności, Łotrzykowie pozostają klasą walczącą w zwarciu, bez dostępu do zbroi płytowej. Nie trzeba długo czekać, aż niekontrolowane stworzenie zdobędzie nad tobą przewagę.

Dodatkowo zwiększona trudność w zdobywaniu sprzętu w trybie Hardkor oznacza, że ​​Łotrzykowie nie mogą w sposób niezawodny uzyskać dostępu do kluczowych przedmiotów, na których czasami mogą polegać. Tak, świetny łotrzyk może kontrolować większość sytuacji bojowych w trybie Hardkor, jak i w każdej innej klasie. Jednak różnica w umiejętnościach, jaką prezentuje ta klasa, jest tak samo duża, jak każda inna w grze.

6.Druid

Druid to kolejna z tych klas hardcorowych, co do których ludzie wydają się podzieleni. Niektórzy umieszczają je na szczycie swoich list rankingowych, podczas gdy inni umieszczają je znacznie bliżej dołu. Ta rozbieżność mówi o zaletach (i wadach) wszechstronności, która czyni tę klasę tak niezwykłą.

Teoretycznie Druidzi często mogą być tankami, uzdrowicielami/magami lub postaciami DPS walczącymi w zwarciu ze względu na ich zmianę kształtu. Jak możesz sobie wyobrazić, możliwość dowolnego przełączania się między tymi rolami jest szczególnie przydatna w trybie Hardkor. Możliwość zmiany kształtu w razie potrzeby zapewnia naturalnie więcej opcji w większej liczbie sytuacji. Dodatkowo Druidzi mogą skutecznie korzystać z szerokiej gamy sprzętu i mają fantastyczne zdolności kontroli tłumu i leczenia.

Niestety, status druida „mistrza niczego” często przynosi odwrotny skutek. Doprowadzenie Druida do poziomu 20 (gdzie zyskuje on niektóre z najciekawszych umiejętności) może być żmudnym procesem. Forma DPS Cat Druida w walce wręcz nie przewyższa większości wykresów obrażeń, a jego opcje uzdrowicieli/maga często cierpią z powodu poważnych problemów z wydajnością many. Tak, jako tank możesz grać stosunkowo bezpiecznie, ale będziesz musiał wytrzymać powolną wspinaczkę na szczyt. Nie jest to jakiś poważny problem, jednak jest trochę irytujący, gdy weźmie się pod uwagę, że inne stosunkowo bezpieczne klasy oferują znacznie większe możliwości zadawania obrażeń.

Naprawdę dobrą wiadomością jest to, że Druid jest miłym przyjacielem w grupie zdobywającej poziomy, więc z pewnością możesz w ten sposób rozwiązać niektóre z jego problemów z szybkością zdobywania poziomów. Jednak ci, którzy idą samotnie, będą musieli pokonać kilka przeszkód niwelacyjnych.

Źródło: www.denofgeek.com