Kim jest Kurog Grimtotem? Wyjaśnienie fabuły i fabuły bossa WoW: Dragonflight


Bardzo Świat Warcrafta gracze rozpoznają Kurog Grimtotem jako bossa rajdowego Smocze stadopierwszy najazd, Krypta Wcielonych. Ale Kurog tak naprawdę ma głębokie korzenie jako znacząca postać Woww tradycji, z powiązaniami sięgającymi wydarzeń poprzedzających początek Smocze stado ekspansja.

I chociaż Kurog może być ważnym bossem na tym poziomie rajdowym — zwłaszcza jeśli potrzebujesz napierśnika lub techniki kontrolowanego prądu — ma całkiem spory wpływ na historię gry.

Oto wszystko, co powinniście wiedzieć o historii Kuroga Grimtotema, a także dlaczego tak naprawdę zagłębiamy się w Kryptę Wcielonych, aby zająć się nim.

Dlaczego walczymy z Kurog Grimtotem w Krypcie Wcielonych?

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

Kurog Grimtotem, jak sugeruje jego nazwisko, jest członkiem klanu Grimtotem. Przed wydarzeniami z Kataklizm dodatku, klan Grimtotem podjął próbę przejęcia stolicy Taurenów, Thunder Bluff. Ten zły klan Taurenów zawsze miał plan osłabienia rodziny Bloodhoof, a przed Kataklizm rozszerzenia, zrobili to prawie całkowicie, gdy Magatha Grimtotem pośrednio otruła wodza Taurenów Cairne’a Bloodhoofa za pomocą broni Garrosha Hellscreama w pojedynku.

Kurog Grimtotem jest lojalnym wyznawcą Magathy, chociaż jego czyny i intencje sięgają o wiele dalej niż polityczne eskapady Magathy. Podczas gdy Magatha Grimtotem chciała rządzić wszystkimi Taurenami, Kurog jest bardziej skupiony na przejęciu władzy nad światem dzięki mocy Raszageth i prymalistów.

Kurog po raz pierwszy pojawił się w Wow historia w opowiadaniu „The Vow Eternal”, które zostało napisane przez autorkę fantasy Christie Golden i opublikowane w 2022 roku. Historia szczegółowo opisuje ślub Lor’themara Therona, władcy Krwawych Elfów, i Pierwszej Arkanistki Thalyssry, przywódczyni Nightborne . Na weselu, które odbywa się w posiadłości Ly’leth Lunastre w Suramarze, Kurog pojawia się bez zaproszenia i zaczyna konflikt z Wrathionem, odnosząc się do jego Czarnego Stada jako „najbardziej nienaturalnego ze wszystkich [Dragonflights]”.

Powiązane: Czy wybrać Wrathion czy Sabellian w WoW Dragonflight?

Kurog i Wrathion wymieniają ze sobą gorące słowa na weselu, zanim Tauren zostaje wyprowadzony z imprezy. Rozdziela wesele słowami „Wkrótce wszyscy poznacie prawdziwą moc Taurenów”.

Później na drodze Kurog pojawia się na Zakazanym Reach, strefie początkowej WowNajnowsza kombinacja rasy i klasy: Dracthyr Evokers. W początkowym doświadczeniu Dracthyra gracze mogą być świadkami, jak Kurog uwalnia Raszageth the Storm-Eater z jej więzienia. Po uwolnieniu jej, Kurog informuje Raszageth, że inni Pierwotni Wcieleni są uwięzieni w Krypcie Wcielonych i zakłada się, że obaj podróżują tam razem, ponieważ obaj zostają bossami na zapleczu rajdu.

Tak jak był wyznawcą Magathy Grimtotem, Kurog jest lojalnym uczniem Raszageth. Jest najważniejszym wspólnikiem w jej misji uwolnienia Wcielonych z ich więzienia głęboko w Krypcie. Położenie kresu Kurogowi oznacza również pokrzyżowanie planów Primalists, głównej antagonistycznej frakcji związanej z Smocze stadogłówna historia.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63eeedf458d34794a9d5c8db1e998ae1&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwho-is-kurog-grimtotem-wow-dragonflight-raid-boss-lore-and-story-explained&c=638964903953906295&mkt=fr-fr