Kiedy ukaże się Ulduar w WoW Wrath of the Lich King Classic?


Następna faza World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic zawartość jest na horyzoncie, a wraz z nią nadchodzi kolejny rajd w grze, Ulduar.

Ulduar to jeden z najsłynniejszych rajdów Łał historii, więc jeśli nigdy nie miałeś okazji zagrać w nią, gdy była to aktualna zawartość w 2009 roku, będziesz miał szansę przeżyć historię na nowo w ciągu zaledwie kilku dni. Rajd, w którym występuje 14 bossów, jest jednym z największych w historii, a jego kultowe opcje trudności „trudnego trybu” sprawiły, że jeden z WoW’y najbardziej wciągające doświadczenia PvE.

Chociaż faza druga z Klasyka gniewu zawartość zostanie uruchomiona 17 stycznia, gracze będą musieli poczekać kilka dni, zanim będą mogli wejść do Ulduar. Ulduar zostanie wydany 19 stycznia o 17:00 CT.

Wyjaśniono tabelę łupów i skalowanie Ulduara

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

Ulduar można znaleźć w najbardziej północnej części Burzowych Szczytów, w pobliżu wejść do lochów Komnaty Kamienia i Komnaty Błyskawic. Chociaż nie możesz wejść do rajdu do 19 stycznia, obszar w pobliżu wejścia nadal można eksplorować w otwartym świecie.

Jeśli chodzi o łupy, które otrzymasz z Ulduaru, powinieneś spodziewać się zauważalnego wzrostu mocy za każdym razem, gdy zdobędziesz dla siebie przedmiot, ponieważ łupy otrzymane z Ulduaru będą silniejsze, aby zrekompensować bardziej trudny najazd. Sprzęt z Ulduar będzie skalowany nieco wyżej niż wtedy, gdy rajd został pierwotnie wydany 13 lat temu, a spadki poziomu przedmiotów z Ulduar będą wyższe, aby „utrzymać rajd na dłużej”, według Blizzard Entertainment.

Powiązane: Jak ukończyć Amfiteatr Cierpienia w WoW Wrath of the Lich King Classic

Pierwotnie Ulduar stał się nieistotny, gdy najazd Trial of the Crusader został wydany wkrótce po Ulduarze, ale tym razem gracze będą mieli okazję kręcić się po placówce tytanów i zbierać bardziej konkurencyjne łupy przez dłuższy czas. Wszystkie normalne łupy z Ulduaru zostały zwiększone w stosunku do pierwotnego stanu o sześć poziomów przedmiotów, podczas gdy wszystkie łupy w trybie trudnym z rajdu zostały zwiększone o 13 poziomów przedmiotów.

WoW Wrath Klasyk druga faza zostanie wydana 17 stycznia, a bramy Ulduaru zostaną otwarte 19 stycznia o 17:00 CT.Źródło : https://dotesports.com/wow/news/when-does-ulduar-release-in-wow-wrath-of-the-lich-king-classic