Kiedy rozpocznie się sezon 3 areny w WoW Classic TBC?


World of Warcraft Classic TBCDrugi sezon PvP oficjalnie dobiegł końca, pozostawiając wielu graczy ciekawych, kiedy rozpocznie się kolejna gra. Chociaż Blizzard nie ogłosił oficjalnie dokładnej daty kolejnego sezonu, jest kilka wskaźników, które dają nam ogólne pojęcie, czego się spodziewać.

Klasyczny TBC ma teraz dwa sezony na arenie. Pierwsza rozpoczęła się 16 czerwca i zakończyła 7 września Druga rozpoczęła się tydzień później 14 września i zakończyła się w poniedziałek 10 stycznia.

W oficjalnym poście na forach Blizzarda deweloper wskazał, że zawartość trzeciego i trzeciego sezonu dla Klasyczny nadejdzie „w późniejszym terminie, na początku 2022 roku”.

Ze względu na system nagród PvP, prawdopodobnie Blizzard stara się upewnić, że premiera trzeciego sezonu pokrywa się z zawartością rajdów szóstego poziomu, która nadejdzie w nadchodzącej fazie.

Blizzard konsekwentnie pokazywał podczas TBC klasyczny że nie czuje potrzeby podążania za wzorcami uwalniania, które zrobiła, kiedy TBC został pierwotnie wydany w połowie 2000 roku. Z tego powodu gracze nie powinni oczekiwać tego samego dwudniowego zwrotu z sezonu na sezon, który pierwotnie istniał, gdy gra wyszła.

Zamiast tego wydaje się, że Blizzard jest bardziej zainteresowany upewnieniem się, że zawartość rajdu szóstego poziomu jest przygotowana przed przejściem dalej. Chociaż Blizzard nie wyznaczył również żadnej konkretnej daty dla nowej fazy, testowanie nalotów w tej fazie trwa od początku grudnia.

Biorąc pod uwagę wzorce, którymi Blizzard podążał w przeszłości TBC, można było oczekiwać, że gra powinna przejść do fazy trzeciej w ciągu najbliższych dwóch tygodni, wprowadzając nowy sezon PvP na arenie.

Niejednoznaczność, której programista używa w swoich postach, jest zgodna z większością tego, co ogłosił w całym tekście TBC Klasyczny. Nie chcąc zawieść fanów, przesuwając datę premiery, Blizzard regularnie powtarza, że ​​premiery będą „wkrótce”. Ostateczne daty publikacji często to tylko jeden lub dwa tygodnie heads-up. Więc miej oczy szeroko otwarte na ogłoszenie w przyszłym tygodniu.

Ten artykuł zostanie zaktualizowany, gdy Blizzard oficjalnie ogłosi rozpoczęcie trzeciego sezonu na arenie.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=1AB5081A97C0412AAA82D29469872A65&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwhen-does-arena-season-3-start-in-wow-classic-tbc&c=6539938282456789687&mkt=fr-fr