Kiedy kończy się Darkmoon Faire w World of Warcraft?


World of Warcraft’s Darkmoon Faire to gra MMORPG na karnawałowe wydarzenie. Owiany tajemnicą, przynosi graczom mnóstwo zabawnych mini-gier i nagród.

Wydarzenie przyciąga graczy ze wszystkich zakątków Azeroth, bez względu na to, czy są to najdalsze zakątki Pandarii, czy zamarznięte góry Northrend, najlepiej wierzyć, że jeśli odbędzie się Darkmoon Faire, będą też gracze biorący udział w zabawie.

Biorąc to pod uwagę, oto kiedy kończy się Darkmoon Faire w World of Warcraft.

Nie przegap: Odkryj najlepsze laptopy gamingowe Razer teraz

Kiedy kończy się Darkmoon Faire w World of Warcraft?

Darkmoon Faire w World of Warcraft pojawia się rotacyjnie, rozpoczyna się w pierwszą niedzielę miesiąca przez cały tydzień i kończy w następną niedzielę.

Oznacza to, że gracze mają dostęp do Darkmoon Faire tylko przez jeden tydzień w ciągu całego miesiąca.

Źródło: Blizzard Entertainment

RAZ W MIESIĄCU: Darkmoon Faire jest dostępny w jednym tygodniu z czterech w ciągu miesiąca

Konkretnie w 2022 roku pozostały tylko dwa wydarzenia Darkmoon Faire, po jednym na każdy z pozostałych miesięcy listopada i grudnia. Listopadowe Darkmoon Faire rozpoczęło się już w niedzielę 6 listopada, a kończy w niedzielę 13 listopada. Wydarzenie w grudniu rozpoczyna się w niedzielę 4 grudnia, a kończy w następnym tygodniu, w niedzielę 11 grudnia.

Nie ma potwierdzonych dat Darkmoon Faire w 2023 roku. Jednak biorąc pod uwagę, że Darkmoon Faire jest podstawą World of Warcraft, możemy spodziewać się, że powróci, aby rozpocząć nowy rok w niedzielę 1 stycznia.

CZYTAJ WIĘCEJ: Przewodnik poziomowania WoW Dragonflight: OGROMNE wzmocnienia PD, z których można skorzystać podczas przed aktualizacją

Jak dostać się do Darkmoon Faire

Teraz, gdy już wiesz, kiedy odbywa się Darkmoon Faire i planujesz wziąć udział we wszystkich jego zabawnych zajęciach, będziesz chciał wiedzieć, jak się tam dostać.

Jedynym sposobem na dostanie się do Darkmoon Faire są portale i w zależności od tego, do jakiej frakcji należysz, będziesz mieć inną lokalizację.

Oto opcje:

  • Sojusz gracze mogą zdobyć ten portal w Goldshire w Elwynn Forest
  • Horda gracze mogą przejąć portal w Mulgore w pobliżu Thunder Bluff
  • Obie frakcje może porozmawiać z Darkmoon Faire Mystic Mage w większości dużych miast. Te teleportują ich do Darkmoon Faire

Gdy już dobrze się bawisz, możesz wyjść z Faire, korzystając z portalu na południowym krańcu wyspy przy dokach, wrócić do portalu, którego użyłeś, aby się tam dostać, lub alternatywnie użyć portalu Hearthstone lub Mage.

CZYTAJ WIĘCEJ: Kiedy kończy się 18. rocznica World of Warcraft?Źródło : https://realsport101.com/wow/when-does-world-of-warcrafts-darkmoon-faire-end/