Kiedy kończy się 4 sezon WoW Shadowlands?


Czwarty i ostatni sezon Krainy Cienia wkrótce się kończy. A wraz z zakończeniem gracze przeniosą się do łatki przed rozszerzeniem na World of Warcraftkolejna ekspansja, Smocze stado.

Po zakończeniu sezonu czwartego wiele osiągnięć sezonowych nie będzie już dostępnych, a tytuły takie jak Ukryty Bohater i Wieczny Gladiator zostaną przyznane tym, którzy kwalifikują się dzięki ich osiągnięciom.

Po zakończeniu sezonu Mythic+, PvP i Fated Raids nadal będą dostępne w pewnej liczbie. Gracze nadal będą mogli stać w kolejce do rankingowego PvP, a na mitycznym froncie lochów gracze nadal będą mogli zdobyć osiągnięcie Shadowlands Keystone Master: Season 4.

Tymczasem wszyscy Krainy Cienia raidy będą trwale grywalnymi instancjami do Smocze stado wychodzi na jaw. Gracze będą mogli zdobywać postępy w cotygodniowym Wielkim Skarbcu we wszystkich trzech formach zawartości.

Kiedy robi Krainy Cienia koniec czwartego sezonu?

World of Warcraft Shadowlands Sezon czwarty zakończy się w tygodniu 25 października wraz z cotygodniowym resetem każdego regionu. Po resecie pierwsza faza Smocze stado zawartość przed poprawką zostanie opublikowana.

Zawartość przed patchem pierwszej fazy będzie obejmować przede wszystkim zmiany w systemie talentów dla wszystkich klas oraz nowe funkcje dostosowywania interfejsu i interfejsu gracza. Dracthyer Evokers i wydarzenie przed aktualizacją zostaną uruchomione kilka tygodni później, 15 listopada. Smocze stado wystartuje na całym świecie 28 listopada. Pierwszy raid z dodatku, Vault of the Incarnates, zostanie otwarty kilka tygodni później, 12 grudnia, po cotygodniowym resecie każdego serwera.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6350f2207b094b92a0b6089700473445&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwhen-does-wow-shadowlands-season-4-end&c=11655088313226238574&mkt=fr-fr