Revival Catalyst powraca do World of Warcraft: Dragonflight – premiera 13 czerwca!

Revival Catalyst powraca do World of Warcraft: Dragonflight w drugim sezonie dodatku

Revival Catalyst, jak w pierwszym sezonie, pozwoli graczom na zamianę dowolnego elementu wyposażenia zdobytego podczas sezonu i przekształcenie go w przedmiot z premią za zestaw poziomów. System będzie działał w czasie drugiego sezonu, aby był solidnym mechanizmem nadrabiania zaległości.

Data premiery Revival Catalyst w Smocze stado sezon drugi

Revival Catalyst zostanie otwarty 13 czerwca, dając graczom szansę na zmianę dowolnego sprzętu ze Smocze stado sezon drugi w element zestawu poziomów. Jeśli potrzebujesz sprzętu poziomu Smocze stado sezon drugi później, Revival Catalyst znów będzie twoim najlepszym przyjacielem.

Gracze będą mieli dostęp do Aberrusa i innych elementów zawartości drugiego sezonu w szóstym resecie, który odbędzie się 13 czerwca. Patch 10.1 da graczom większy dostęp do wyposażenia poziomów niż kiedykolwiek wcześniej, a ostatni boss Aberrusa, Scalecommander Sarkareth, upuści żeton poziomu, który można zamienić na dowolny element wyposażenia poziomu dla dowolnego miejsca na przedmiot.

Jak działa Revival Catalyst?

Jeśli gracze nie będą mieli czteroczęściowego zestawu do 13 czerwca, będą mogli zamienić wybrany przez siebie element wyposażenia w element poziomu za pośrednictwem katalizatora ożywienia. Dodatkowo, Revival Catalyst po prostu przyzna graczom opłatę do automatycznego wydania w każdym tygodniu; nie będzie zadania obejmującego całe konto, które należy wykonać, aby uzyskać opłatę, tak jak w pierwszym sezonie.

Podsumowanie

Revival Catalyst wraca do World of Warcraft: Dragonflight w drugim sezonie dodatku, dając graczom możliwość zamiany dowolnego elementu wyposażenia na przedmiot z premią za zestaw poziomów. Revival Catalyst zostanie uruchomiony 13 czerwca, a gracze będą mieli dostęp do Aberrusa i innych elementów zawartości drugiego sezonu w szóstym resecie.

Źródło: http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6451ce6590ce40b8a8dea4acf98ad806&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwhen-will-the-revival-catalyst-be-available-in-wow-dragonflight-season-2&c=2656117322220233575&mkt=fr-fr.