Kiedy Dracthyr Evokers pojawi się w World of Warcraft Dragonflight?


World of Warcraftnajnowsze rozszerzenie Smocze stado ma się rozpocząć już za ponad miesiąc. Wraz z nowymi rajdami, lochami, strefami awansowania i wiedzą, Blizzard wprowadza nową klasę bohatera w postaci kombinacji rasy/klas Dragonkin.

Przywoływacze Dracthyrów mają zdolność przybierania humanoidalnej lub smoczej postaci i w przeciwieństwie do innych klas bohaterów przed nimi, mogą zadawać obrażenia na odległość i leczyć. Wcześniej jedyne dwie klasy bohaterów w grze — Rycerz Śmierci i Łowca Demonów — miały DPS w zwarciu i specjalizacje czołgów.

Zgodnie z tradycją z nowymi funkcjami, takimi jak klasy bohaterów, Blizzard daje graczom trochę czasu wcześniej Smocze stado premiery, aby wypróbować Przywoływacze w ramach przygotowań do Wysp Smoka. Ale jeśli myślisz, że będziesz miał dużo czasu na zabawę przed 28 listopada, mylisz się.

Podczas gdy łatka przed rozszerzeniem dla Smocze stado rozpocznie się w przyszłym tygodniu, 25 października, po cotygodniowym resecie każdego regionu, Dracthyr Evokers nie będzie wtedy dostępny.

Kiedy możesz zacząć grać w Dracthyr Evokers w? Wow?

Przywoływacze Dracthyrów zostaną odblokowane dla graczy począwszy od tygodnia 15 listopada po cotygodniowym resecie każdego regionu. Blizzard odnosi się do tego okresu jako do drugiej fazy łatki przed rozszerzeniem.

W tym samym czasie rozpocznie się wydarzenie poprzedzające aktualizację gry „Primal Storms” i otworzy się nowy loch, Uldaman: Legacy of Tyr.

Dracthyr Evokers zaczną od poziomu 58. Z tego powodu gracze będą ograniczeni do tego, ile mogą zarobić na danym królestwie. Dodatkowo Dracthyr będzie miał nową unikalną strefę startową o nazwie The Forbidden Reach.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6351ef4bb0404261ae723a9a8f843d31&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwhen-do-dracthyr-evokers-release-in-world-of-warcraft-dragonflight&c=14122977830956247945&mkt=fr-fr