Jeiko nadal tworzy historię wśród lokalnych twórców: zdecydował się na codzienne streamowanie WoW Classic z Wrath of the Lich King | Ruetir


Redakcyjny: Hazard / Facebook / Świergot / Relacja / Instagram / Discord

Są gracze, którzy wykroczyli poza lokalną scenę, bo Chile to bardzo duży kraj, a jego twórcy są jeszcze więksi. Mieliśmy okazję podzielić się z Sebastian „Bycie” Villaseca kilka słów, biorąc pod uwagę ponowne uruchomienie -prawdopodobnie- najbardziej lubianej ekspansji World of Warcraft, Wrath of the Lich King.

Wiele osób może nie grać lub niewiele wiedzieć o WoW, ale z pewnością obraz Arthas będziesz mógł rozpoznać i skojarzyć z grą króla Northrend, który zabrał więcej dusz niż on Ojciec Denatrius mogło doprowadzić do pokuty w Revendreth.

Być może nowe pokolenia nie wyrosły na oglądaniu strumieni Jeiko, ale bez wątpienia był prekursorem w okolicy i z tego powodu chcemy Wam o nim opowiedzieć, abyście mogli go poznać, wiedzieć, co robi i co zmotywowało go do powrotu ze wszystkim przed takim startem.

1. Dla ludzi, którzy mogą cię dzisiaj nie znać, jakie były twoje ulubione momenty w Warcraft i innych grach Blizzarda?

Moje początki w WoW sięgały czasów, które nazywały się „waniliaokoło 2004 roku nie był to mój pierwszy mmorpg, ale bez wątpienia to ten, który wciągnął mnie do dzisiaj, poza tym gra, która całkowicie naznaczyła moje życie i karierę, była StarCraft 2 ponieważ był to początek mojej drogi jako shoutcaster, gospodarz i streamer e-sportu, gdy scena dopiero się zaczynała w regionie latam.

2. Mając na uwadze, że Warcraft to gra, która z każdym rozszerzeniem stara się odkrywać na nowo, jaki jest dla ciebie wielki potencjał Classic?

WoW Retail musiał się nieustannie odkrywać na nowo i ewoluować do tego, czego poszukuje współczesny konsument, przy takiej konkurencji, jaka istnieje, trudno jest prowadzić gry, które wymagają tyle czasu i poświęcenia, co WoW na początku swoich początków, stąd narodziny klasycznym dla tych z nas, którzy są miłośnikami gatunku mmorpg, jest ponowne odczucie zanurzenia i pozostawienie na boku stylu „parku rozrywki”, konieczności poruszania się po otwartym świecie, większej interakcji z innymi graczami w sposób organiczny, konieczność zajmij się systemem łupów grupowych, a nie indywidualnym. To wszystkie te drobne szczegóły, które sprawiają, że inwestując czas w grę, czuje się, że nagroda za osiągnięcie czegoś w klasie jest większa.

3. Czy uważasz, że Lich King to świetna okazja dla nowych graczy na wejście do gry?

Myślę, że nie ma wątpliwości, że ekspansja WOTLK Był najbardziej kochany przez wszystkich starych graczy wow, a jednocześnie utrzymuje doskonałą reputację, która została przekazana i rozpowszechniona. Z pewnością widziałem wielu graczy detalicznych i innych mmorpgów, którzy mają oko na WOTLK. I myślę, że im więcej dowiadują się o tym rozszerzeniu, tym bardziej nabierają przekonania, że ​​jeśli jesteś fanem gatunku lub po prostu kimś, kto szuka czegoś nowego, warto spróbować.

4. Co chciałbyś osiągnąć w krótkim okresie jako twórca treści?

Mój cel jest prosty: być punktem odniesienia w Ameryce Łacińskiej dla Klasyczny WoW, jako gracz i jako streamer, chcę prowadzić działania społecznościowe i pomagać ludziom poznać grę i grać w nią we właściwy sposób, być dobrymi graczami jako osoba i cieszyć się doświadczeniem w dobrym środowisku. Jednocześnie chcę, aby ludzie myśleli o moim strumieniu, gdy myślą o wotlk i chcą przyjść i podzielić się z całą naszą społecznością. Z drugiej strony, streamuję codziennie przez kilka miesięcy, a wsparcie ludzi było niesamowite. Jestem niezmiernie wdzięczny ludziom, którzy spędzają godziny na moim kanale, sprawiając, że czuję się towarzyszy podczas gry.

Zobacz jeden z filmów, które nakręciła tutaj Jeiko:

5. Masz zespół ludzi wspierających Cię w obecnej krucjacie wow, co możesz nam powiedzieć o tym interesującym bezpośrednim wsparciu? Czy są dla ciebie czymś więcej niż gildią?

Czym byłby WoW bez przyjaciół, prawda? Cóż, jestem po części jak oficer bractwa
HORDA na serwerze SkyFury (serwery FRESH) i naprawdę są czymś więcej niż bractwem, Bastian_Elmo, Primoor, Rakyz, Gunza, Lo1ittaa, Plasmaxlive i reszta oficerów i członków sprawiają, że to nie tylko łączy się, aby grać w WoW, są moimi przyjaciółmi i oni byli wielką motywacją, aby być tak oddanym grze i prowadzić moje transmisje przez ponad 10 godzin dziennie. Szczerze mówiąc, nie czułem tego od lat, grając w coś online i myślę, że to najważniejszy aspekt WoW Classic, który naprawdę zmusza cię w taki czy inny sposób do łączenia się z innymi ludźmi, którzy lubią cieszyć się tą grą.

6. Na koniec, co chciałbyś dodać?

WoW Classic to niesamowite przeżycie, polecam każdemu spróbować znaleźć gildię lub grupę przyjaciół, aby móc się nią dobrze bawić, zapraszamy ludzi do naszej gildii ale obecnie jest nas ponad 700 osób i jest nas prawie przytłoczony, dlatego chcę zmotywować ich do stworzenia swojego braterstwa, odważenia się na przywództwo i jak najlepszego wykorzystania gry.

Z drugiej strony, na koniec, przypomnij ludziom, że codziennie wykonuję bezpośrednie transmisje na Twitchu, a także kilka z naszej grupy, gdzie przeprowadzamy loterie i działania społecznościowe. Tworzę również treści na moim kanale YouTube, takie jak wskazówki dotyczące poziomów i rankingi najbardziej epickich wierzchowców Lich King, aby pozostawiły śledztwo.

Bez wątpienia wszystko, czym podzieliła się z nami Jeiko, jest spektakularne, Zostawiamy Cię poniżej jego linków i kanałów, abyś mógł dowiedzieć się o nim więcej.

http://www.instagram.com/jeikostate
www.twitter.com/jeikostate

https://www.youtube.com/c/Sebajeiko
https://www.twitch.tv/jeikostate

Kanał Bractwa: https://www.twitch.tv/team/peakygrinders – https://twitter.com/PeakyGrinderscl

#Jeiko #kontynuuje #historia #wśród #lokalnych #twórców #zdecydował #strumień #WoW #Klasyczny #codzienny #Wrath #Lich #Król #Tarreo

Źródło : https://www.ruetir.com/2022/09/20/jeiko-continues-to-make-history-among-local-creators-he-opted-to-stream-wow-classic-daily-with-wrath-of-the-lich-king-ruetir/