Jazda na smokach w World of Warcraft – zalety i wady.

Dragonriding – najlepsza i najgorsza rzecz, jaka przytrafiła się World of Warcraft

Od niechcenia siedzisz w Valdrakken i zajmujesz się swoimi sprawami, gdy nagle jedna z wielu grup Mythic+, do których się zapisujesz, decyduje, że jesteś jednym ze szczęśliwców i zaprasza cię do przyłączenia się do ich sił i oczyszczenia Azure Skarbiec z nimi. Wskakujesz na swojego smoczego smoka i po poczuciu wiatru we włosach i zobaczeniu wszystkich Smoczych Wysp pod stopami jesteś przy wejściu do lochu. Ale kiedy tam dotrzesz, zdasz sobie sprawę, że złożyłeś podanie do Akademii Algeth’ar, a Twój Szaman Przywrócenia czeka tam na przyjęcie.

Dragonriding – błyskawiczna i, co najważniejsze, bardziej zabawna wersja zwykłego latania, obecnie dostępna tylko na Smoczych Wyspach. Wydany na początku r Smocze stado 28 listopada 2022 r. Dragonriding natychmiast stał się ulubioną funkcją wszystkich.

Jazda na smokach tchnęła nowe życie w latanie

Chociaż jazda na smokach tchnęła nowe życie w latanie nad Azeroth, ta ekscytująca funkcja ma również ciemną stronę – sprawia, że lata projektowania stają się przestarzałe. Ponieważ Valdrakken ma wszystko, czego możesz potrzebować, od transmogryfikacji po strzyżenie, nie masz powodu, aby kiedykolwiek opuszczać siedzibę Smoczych Aspektów, nie mówiąc już o używaniu starych i nudnych wierzchowców naziemnych i latających. Tak więc, podczas gdy Dragonriding może początkowo wydawać się jedną z najlepszych rzeczy, jakie mogą się przytrafić Świat Warcrafta, jest też jednym z najgorszych.

Dragonriding – zalety

Jazda na smokach tchnęła nowe życie w latanie. Dragonriding obejmuje również specjalne umiejętności pasywne, które zwiększają odnawianie wigoru w zależności od rodzaju aktywności, którą lubisz w otwartym świecie. Więc jeśli jesteś bardziej przyjacielem kwiatów i lasów i wolisz zbierać towary ze Smoczych Wysp, możesz wybrać Kultywację Jeźdźca Smoków i przyspieszyć regenerację wigoru po zebraniu ziół i rud. Z drugiej strony gracze, którzy aktywnie pracują nad redukcją sił wroga, mogą wybrać Dragonrider’s Hunt i szybko naładować swój wigor po pokonaniu wrogów na wyspach. A wisienka na torcie? Wyścigi smoczych jeźdźców. Masz dwa różne rodzaje kursów, zwykły i zaawansowany, jeśli czujesz się bardziej odważny. Możesz wrócić do wyścigów Dragonriding i ukończyć je jako misje światowe oraz zdobyć specjalne nagrody, kiedy tylko chcesz.

Dragonriding – wady

Ponieważ większość czasu spędzamy na eksploracji Smoczych Wysp lub Zakazanej Krainy, zwykłe naziemne i latające wierzchowce stały się przestarzałe. Nawet nowsze wierzchowce, takie jak Zaplątani tkacze snów, po prostu zbierają kurz w zakładkach kolekcji, rzadko kiedy pojawiają się jakiekolwiek akcje. Poza tym powrót do starego świata i używanie zwykłych wierzchowców wydaje się teraz nudny i przyziemny, gdy wracasz do punktu wyjścia. Wow latanie – stałe, wolne i nieinteraktywne. Jak możemy wrócić do normalnego latania po tym, jak poczuliśmy dreszczyk emocji na niebie i zdobyliśmy najwyższe szczyty Smoczych Wysp?

Ostatnie przemyślenia na temat Dragonridingu

Chociaż Dragonriding jest w grze dopiero od kilku miesięcy, jest to funkcja najbardziej reprezentatywna Smocze stado. Blizzard musi zwiększyć prędkość ruchu starych wierzchowców, pozostawiając nam dwie równie zabawne i przydatne opcje latania.

Źródło: Dotesports.com