Jaki sprzęt na poziomie przedmiotu wypada w nalocie Amidrassil, Hope’s Dream w Dragonflight WoW?

Amidrassil: Dragonflight Patch 10.2 Główny najazd w World of Warcraft

Najazd Amidrassil, znany również jako Nadzieja Snów, jest głównym najazdem w aktualizacji 10.2 w World of Warcraft Dragonflight. Ten nalot będzie trzymał Cię w napięciu aż do początku czwartego sezonu. Będzie dostępny na czterech różnych poziomach trudności, z których każdy zapewnia inny poziom wyposażenia. Jeśli o to Ci chodzi, przygotuj się na przeżycie tej epickiej przygody, która rozpocznie się 14 listopada.

Poziomy przedmiotów zdobyte podczas najazdu Amidrassil w WoW Dragonflight

Cztery poziomy trudności oferują zróżnicowane wyposażenie na poziomie przedmiotu:
– Raid Finder: poziomy przedmiotów od 441 do 450
– Normalny: poziomy przedmiotów od 454 do 463
– Heroiczny: poziomy przedmiotów od 467 do 476
– Mityczny: poziomy przedmiotów od 480 do 489

Możliwość ulepszenia swojego ekwipunku z najazdu Amidrassil w WoW Dragonflight

Sprzęt zdobyty w nalocie Amidrassil można ulepszyć. Cały sprzęt z Amidrassil można ulepszyć bez żadnej różnicy w stosunku do wyposażenia zdobytego w lochach Mythic+. Dodatkowo bossowie rajdów w Amidrassil upuszczają Crests i Flightstones, waluty potrzebne do ulepszania sprzętu. Dodatkowo, nalot Amidrassil upuści także żetony wyposażenia poziomu, które po użyciu zamienią się w monety poziomu.

Idealny poziom przedmiotu dla każdego poziomu trudności w nalocie Amidrassil w WoW Dragonflight

Każda gildia rajdowa w Dragonflight będzie miała swoje własne, unikalne wymagania, które będziesz musiał spełnić, ale najczęstsze jest posiadanie odpowiedniego średniego poziomu przedmiotów. Idealnym rozwiązaniem byłby średni poziom przedmiotu:
– Dla Raid Finder: 431-440
– Dla trybu normalnego: 444-450
– Dla Heroicznego: 457-463
– Dla mitycznych: 470-484

Nie ma nic złego w posiadaniu poziomu przedmiotu wyższego niż rekomendacja. Nie ma jednak gwarancji, że zostaniesz przyjęty do grup, ponieważ mogą one szukać innej specyfikacji DPS lub osiągnięcia Ahead of the Curve.

Źródło: www.bing.com