Nowa łatka WoW: Dragonflight – mnóstwo nowych przedmiotów!

Nowy World of Warcraft: Dragonflight łatka dodaje mnóstwo nowych przedmiotów

Wraz z nową łatką do World of Warcraft: Dragonflight, wiele nowych przedmiotów zostało dodanych do tabeli łupów w całej grze. Większość tych łupów będzie pochodzić z lochów Mythic+ i rajdów drugiego sezonu Smocze stado, który rozpocznie się 9 maja.

Nowy system ulepszeń

Dzięki nowemu systemowi ulepszeń osiągnięcie najwyższego możliwego poziomu przedmiotu będzie nieco łatwiejsze niż w pierwszym sezonie. Pomiędzy źródłami łupów, takimi jak wydarzenia w otwartym świecie, lochy Mythic+ i Aberrus, Shadowed Crucible, przygotowanie się w łatce 10.1 będzie szczególnie płynne — zwłaszcza, że ​​ulepszenia przedmiotów zostały usprawnione dzięki wprowadzeniu Flightstones i Shadowflame Crests. Waleczność została całkowicie usunięta z procesu wyposażenia, a ulepszanie przedmiotów powinno być o wiele łatwiejsze.

Ulepszanie przedmiotów

Ponadto ulepszenia przedmiotów powinny wydawać się bardziej lukratywne, ponieważ prawie każdy element wyposażenia w grze ma dołączoną ścieżkę ulepszeń. Sprzęt, który można ulepszyć, można podnieść aż do poziomu przedmiotu 441, nakładając miękki sufit na poziom przedmiotu twojej postaci.

Doprowadzenie twojej postaci do poziomu przedmiotu 441 powinno być celem dla większości zaawansowanych graczy World of Warcraft podczas Smocze stado sezonu drugiego. Powyżej tego punktu źródła łupów będą coraz mniejsze.

Jak zdobyć łup na najwyższym poziomie przedmiotu WoW: Dragonflight sezon drugi

Aby zdobyć łupy na poziomie przedmiotu 444, musisz pokonać czwartego i piątego bossa Aberrus — Rashoka, Starszego i Szturm Zaqali — na mitycznym poziomie trudności lub ukończyć lochy Mythic+ na kluczowych poziomach 18 i 19. Szósty i siódmy bossowie Aberrus — Zskarn i Magmorax — upuszczają łupy na poziomie przedmiotu 447, wraz z lochami Mythic+ poziomu 20.

Dwaj ostatni bossowie — Echo of Neltharion i Scalecommander Sarkareth — będą upuszczać przedmioty o poziomie 450 na mitycznym poziomie trudności. Obaj bossowie upuszczają również „bardzo rzadkie” przedmioty na poziomie 457, co jest najwyższym poziomem przedmiotu, jaki będzie miał pojedynczy element łupu w patchu 10.1.

Mając to na uwadze, maksymalny poziom przedmiotu, który gracze mogą osiągnąć samodzielnie, prawdopodobnie wyniesie około 450. Dla porównania, końcowi bossowie Mythic Vault of the Incarnates porzucili sprzęt na poziomie 424, a gracze osiągają średni poziom przedmiotu wynoszący 424 wraz z końcem pierwszej łatki dodatku. Jest prawdopodobne, że najlepsi gracze na świecie w końcu przekroczą próg 450 poziomu przedmiotu w pewnym momencie pod koniec drugiego sezonu.

Źródło: Dot Esports.