Jaka jest częstotliwość wypadania wierzchowca Bezgłowego Jeźdźca WoW?


Coroczne wydarzenie Hallow’s End powróciło do World of Warcraft, co oznacza, że ​​niezliczeni gracze będą próbowali zdobyć jeden z najbardziej prestiżowych i najrzadszych wierzchowców w grze: lejce jeźdźca.

Jednak w przeciwieństwie do innych rzadkich wierzchowców, lejce jeźdźca są dostępne do zdobycia tylko podczas krótkiego, dwutygodniowego okresu około Halloween każdego roku. Jeśli więc chcesz podnieść wierzchowca dla siebie, będziesz musiał poświęcić czas na przeprowadzenie spotkania z Bezgłowym Jeźdźcem, zanim Zaduszniki dobiegnie końca.

Niestety, wskaźnik wypadania wierzchowca jest śmiesznie niski. Ale są sposoby, aby zmaksymalizować swoje szanse na zdobycie rumaka Bezgłowego Jeźdźca.

Jaka jest szansa na zdobycie wierzchowca Bezgłowego Jeźdźca?

Zdjęcie z Blizzard Entertainment

Według Łał baza pozycji Wowhead. Ta liczba z grubsza przekłada się na szansę na 250, że otrzymasz wierzchowca po ukończeniu potyczki z Bezgłowym Jeźdźcem. Pamiętaj, że nawet jeśli ukończysz spotkanie 250 razy, wierzchowiec nie jest gwarantowany, ponieważ szansa na wypadnięcie pozostaje taka sama w każdym biegu.

Nie pozwól jednak, by niewiarygodnie niska częstotliwość wypadania wodzy jeźdźca zniechęciła cię do pogoni za wierzchowcem. Wciąż są sposoby, aby zapewnić, że twoje szanse na splądrowanie lejców jeźdźca wzrosną w tym Zaduszniku.

Ile razy uda Ci się ukończyć spotkanie z Bezgłowym Jeźdźcem?

Aby otrzymać dynię z łupami, nagrodę przyznawaną graczom za ukończenie walki z Bezgłowym Jeźdźcem, musisz mieć 50 poziom. Wodze Jeźdźca można znaleźć tylko w Dyni Wypełnionej Łupami. Nie będziesz mógł otrzymać wierzchowca, plądrując samego Jeźdźca.

Zakładając, że masz wiele postaci, które mają poziom powyżej 50, będziesz mógł brać udział w spotkaniu z Bezgłowym Jeźdźcem tyle razy, ile chcesz podczas 24-godzinnego cyklu resetowania. Twój Łał Konto może mieć tylko 50 znaków na wszystkich serwerach. Tak więc, gdybyś przeprowadzał spotkanie 50 razy dziennie ze wszystkimi postaciami na poziomie 50 lub wyższym podczas całego dwutygodniowego wydarzenia Zaduszników, załatwiłbyś Bezgłowego Jeźdźca 700 razy.

Wydarzenie Zaduszniki w 2021 r. ma się zakończyć 1 listopada o godzinie 10:00 czasu polskiego.Source : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6C1A0BA3E06D46FDB7C7B2AD3FB4EBBB&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwhat-is-the-drop-rate-for-wows-headless-horseman-mount&c=1131136595593725420&mkt=fr-fr