Jak zrobić elementarny lasso w WoW Dragonflight | Przepis na elementarny lasariat


Progresja biegów jest jednym z najważniejszych aspektów Świat Warcrafta, zwłaszcza na początku każdego dodatku. Główny powód takiego szaleństwa wśród wszystkich Wow graczy polega na tym, że chcą być na bieżąco z aktualną zawartością i być jak najlepiej uzbrojeni, gdy pojawi się następna zawartość, tak jak w przypadku pierwszego sezonu, lochów Mythic+ i Vault of the Incarnates.

Jeden z najbardziej poszukiwanych elementów wyposażenia Smocze stado to prosty naszyjnik o nazwie Elemental Lariat. Znany jako najlepszy w gnieździe dla prawie wszystkich klas, Żywiołak Lariat daje swojemu posiadaczowi 287 Wytrzymałości i szansę na wzmocnienie klejnotów osadzonych w gnieździe, dając ci 330 statystyk. W połączeniu z Wielopoziomowym ustawieniem medalionu, Elemental Lariat staje się jeszcze potężniejszy, umożliwiając jednoczesne użycie trzech oddzielnych klejnotów na jednej szyi.

Bez względu na to, czy planujesz rozpocząć swoją przygodę z Mythic+, pokonać Raszageth w Vault of the Incarnates, czy po prostu chcesz cieszyć się zawartością światową, żywiołak lariat to narzędzie, które musisz mieć na wczesnym etapie Smocze stado. Oto jak zdobyć jeden z tych bezcennych naszyjników.

Jak zrobić elementarny lariat w WoW Dragonflight

Stworzone przez Smocze stado Jubilerzy, najtrudniejszą częścią tworzenia Elemental Lariat jest zdobycie przepisu. Przepis na lasso żywiołów pochodzi z wydarzeń Primal Storms, które rozpoczęły się wraz z pierwszym sezonem 13 grudnia.

Przepis na Żywiołowy Lariat ma mniej więcej jeden procent szans na wypadnięcie w dowolnej profesji. Chociaż wciąż nie jest to potwierdzone, społeczność zakłada, że ​​można to zdobyć tylko z mobów powiązanych z osiągnięciem Stormed Off, co oznacza, że ​​te moby są uważane za rzadkie.

Po tym, jak zdobędziesz przepis, musisz maksymalnie rozwinąć Smocze Wyspy Jewelcrafting na poziomie 100. Oprócz tego musisz mieć jedną Iskrę Pomysłowości i 30 Pierwotnego Chaosu. Możesz zdobyć Pierwotny Chaos z rund w lochach lub ze stosów Ekspedycyjnego Skauta i Zakłóconego Brudu. Z drugiej strony Spark of Ingenuity jest nieco trudniejszy do znalezienia, ponieważ jest ograniczony czasowo. Pierwszą Iskrę pomysłowości otrzymasz za zadanie, a w następnej rundzie będziesz musiał ukończyć kolejny rozdział serii zadań Silnik innowacji.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=639b218b13cb48989ff4eab83f996e30&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-make-elemental-lariat-in-wow-dragonflight&c=16645098119695392120&mkt=fr-fr