Jak znaleźć omen w wydarzeniu Lunar Festival w World Of Warcraft


Wydarzenie Lunar Festival jest takie samo co roku w Świat Warcrafta, ale jest co robić. Możesz zdobyć zabawki, kosmetyki i osiągnięcia. Jest świetny dla tych, którzy lubią uczestniczyć w wydarzeniach obejmujących całe królestwo i mają poczucie wspólnoty. Chociaż jest wielu Starszych do znalezienia, musisz także znaleźć Omen, aby otrzymać Błogosławieństwo Elune do zadania. Oto jak możesz znaleźć Omen w World of Warcraft Wydarzenie Święta Księżyca.

Wydarzenie Święto Księżyca rozpocznie się 20 stycznia 2023 r., a zakończy 3 lutego 2023 r. Daje to mnóstwo czasu na wykonanie zadań i zebranie takiej ilości waluty wydarzenia, jaką chcesz lub potrzebujesz, aby zdobyć przedmioty kolekcjonerskie, które lubisz.

Waluta wydarzenia, którą wyhodujesz, pozostanie również w torbie lub banku twojej postaci tak długo, jak ją tam zostawisz. Nie znika po wydarzeniu, więc jeśli chcesz, możesz mieć przygotowaną walutę na następny rok.

Jeśli chcesz dostać zabawkę Latarnia Elune wtedy będziesz musiał pokonać Omena. Oto jak możesz znaleźć Omena i pokonać go Świat Warcrafta.

Jak znaleźć Omen

Jeśli przyjąłeś już odpowiednie zadanie od Valadar Starsong, będziesz musiał udać się wezwać Omena. Należy zauważyć, że z każdym rokiem Omen ma coraz więcej zdrowia, więc nie oczekuj, że będzie słabym bossem! Zada ci znaczne obrażenia, więc czeka cię trochę walki.

Aby przywołać Omen, będziesz musiał kupić 20 Rocket Clusters. Odbędzie się to w pobliżu Stormrage Barrow Dens, nad jeziorem. Możesz to zrobić za pomocą swojego złota, nie musisz tego robić za pomocą waluty wydarzenia. Będziesz musiał umieścić klastry w wyrzutniach, dopóki się nie odrodzi. Wraz z nim lub przed nim mogą pojawić się inne stwory, ale w końcu pojawi się Omen.

Będziesz chciał być w grupie, aby walczyć z Omenem i mieć pod ręką co najmniej jednego uzdrowiciela i tanka, aby poradzić sobie z dużymi obrażeniami, jakie zadaje on swoimi atakami rozszczepiania. Będziesz musiał być przygotowany na walkę z kilkoma miksturami zdrowia i tym podobnymi.

Gdy Omen umrze, pojawi się promień światła, przez który możesz przejść, a otrzymasz osiągnięcie! Następnie możesz wrócić do Valadar Starsong i przekazać zadanie.

Pomoże ci to również w postępach w kierunku Violet Proto-smok.

Powodzenia w znalezieniu i zabiciu Omena Świat Warcraftawydarzenie Festiwalu Księżycowego.

W innych wiadomościach, jak naprawić niedziałające powtórki Overwatch 2Źródło : https://www.hitc.com/en-gb/2023/01/18/how-to-find-omen-in-world-of-warcrafts-lunar-festival-event/