Jak znaleźć Magię Defensywną 101 w Górach Alterac w WoW Classic SoD

Gdzie znaleźć Defensive Magics 101 w Górach Alterac w WoW Classic SoD

Defensive Magics 101 to jedna z ośmiu książek o magach wprowadzonych w drugiej fazie Sezonu Odkryć WoW Classic. Te osiem książek rozmieszczonych jest na obszarach odpowiednich dla fazy drugiej, w tym na Bagnach Smutków, Dolinie Dławiących Cierni i innych.

Jeśli gracz-Mag wejdzie w interakcję z tymi ośmioma księgami i zwróci je odpowiedniemu Trenerowi Magów swojej frakcji w Stormwind lub Orgrimmarze, runa Mocy Czarów, która jest wygrawerowana w miejscu stóp zbroi i zwiększa obrażenia od trafień krytycznych wszystkich zaklęć o 50 procent zostanie zaoferowanych w formie nagrody.

Jak znaleźć Magię Defensywną 101 w Górach Alterac w WoW Classic SoD

Ogry z Crushridge zamieszkują obszar otaczający wieżę, w której znajdziesz tę książkę. Defensive Magics 101 można znaleźć w wieży pod współrzędnymi [48, 58] w górach Alterac. Na szczęście dla graczy, wieża ta jest jedną z pierwszych budowli, które można zobaczyć wchodząc do Gór Alterac z Pogórza Hillsbradzkiego. Jeśli wejdziesz na ten obszar od strony głównej drogi obok Tarren Mill, wieża, w której znajduje się ta książka, powinna być pierwszą budowlą, którą zobaczysz.

Po wyeliminowaniu brutali z Crushridge i ogrów zamieszkujących okolicę powinieneś mieć wolną drogę do wieży. Wewnątrz wieży (która ma tylko jedno piętro) powinien znajdować się dodatkowy Ogr; wyeliminuj go, a książkę oznaczoną jako „podręcznik” będziesz mógł zebrać po prawej stronie pomieszczenia, na górze kilku pudeł.

Źródło: www.bing.com