Jak znaleźć Haniko i ukończyć zadanie The Terrible Three w WoW Dragonflight


Zwierzęta i bitwy zwierząt zawsze były niszą Świat Warcrafta z niewielką, ale lojalną publicznością. Aby dodać nieco smaczku misjom światowym i zapewnić tej małej społeczności ambitną zawartość, Smocze stado uruchomiona wraz z misjami światowymi Pet Battles.

Jednym z nich jest światowa misja The Terrible Three Pet Battle, w której walczysz z Haniko w Waking Shores. Podobnie jak w przypadku innych zadań Pet Battle, ten NPC ma trzy unikalne zwierzaki, które nie cofną się przed niczym, aby wyczerpać twoje zapasy zwierzaków i unicestwić cię w pojedynku.

Jeśli walczysz o znalezienie Haniko w Waking Shores lub pokonanie tego NPC w pojedynku, aby zdobyć to słodkie doświadczenie i reputację z Valdrakken Accord, oto krótki przewodnik, gdzie możesz znaleźć Haniko i jak ukończyć zadanie The Terrible Three w Smocze stado.

Jak znaleźć Haniko w WoW Dragonflight?

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

Haniko to NPC oferujący światową misję Pet Battle o nazwie The Terrible Three in the Waking Shores. Haniko to mały Vulpera NPC, który należy do Ekspedycji Dragonscale i znajduje się na południe od Waking Shores na współrzędnych 38,8 83,2.

Jak ukończyć zadanie The Terrible Three w WoW Dragonflight?

Hanikol ma trzy unikalne zwierzaki, które musisz pokonać, aby ukończyć zadanie The Terrible Three. Oto lista wszystkich zwierzaków Haniko i ich umiejętności

Zwierzak domowy Umiejętności
Krwiożerca Zanikanie, Gryzienie i Protouderzenie
Rozpruwacz twarzy Ugryzienie, Udawanie śmierci i Proto-uderzenie
Tina Emerald Bite, Death Grip i Starfall

Istnieje mnóstwo strategii, jak podejść do tej walki, a najłatwiejszą z nich jest posiadanie dowolnych trzech zwierzaków na poziomie pierwszym ze zdolnością humanoidalną jako jedyną umiejętnością zadającą obrażenia, na przykład Entuzjasta Sojuszu. Możesz także użyć Scourged Whelping, aby pokonać wszystkie trzy zwierzaki za pomocą Shadowflame, Call Darkness i Dreadful Breath.

Jeśli chcesz porządnej bitwy zwierzaków, możesz użyć Blightbreath, dowolnego zwierzaka poziomu 25 oraz Anubisath Idol i ukończyć bitwę w następującej kolejności:

  • Kwaśny Deszcz (Oddech Zarazy)
  • Straszny Oddech
  • Zamień Blightbreath na zwierzaka
  • Używaj dowolnej zdolności, dopóki zwierzę nie umrze
  • Zamień się w Anubisath Idol
  • Zmiażdżenie (Idol Anubisath)Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b31bc92f264c02908834d9280bf01f&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-find-haniko-and-complete-the-terrible-three-quest-in-wow-dragonflight&c=12534638275031476318&mkt=fr-fr