Jak zdobyć zestaw pancerza Raging Tempest w WoW: Dragonflight


Zestaw Raging Tempest jest jednym z nowych zestawów zbroi dodanych World of Warcraft: Dragonflight. Zestaw można zebrać wyłącznie poprzez aktywności na świecie, ponieważ do pełnego dodania zestawu do kolekcji wymagane jest tylko PvE w otwartym świecie.

Cały zestaw Szalejąca nawałnica można kupić u Mythressy w Valdrakken. W zestawie Raging Tempest znajduje się dziewięć elementów, a wszystkie można kupić za łączną kwotę 2800 Elemental Overflow.

Oto jak zdobyć zestaw Raging Tempest dla siebie.

Jak zdobyć Elemental Overflow WoW: Dragonflight

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Elemetal Overflow to nowa waluta wprowadzona w Smocze stadoi można go łatwo hodować, pokonując wrogów spotykanych w Burzach Żywiołów. Możesz udać się na dowolną trwającą Burzę Żywiołów na Smoczych Wyspach i pokonać tamtejszych prymalistów, aby zdobyć walutę. Zwykli wrogowie w Burzach Żywiołów upuszczają średnio pięć Przepełnionych Żywiołów każdy.

Odkryliśmy, że zebranie 2800 Przepełnienia Żywiołów potrzebnych do skompletowania zestawu pancerza Szalejącej Burzy zajęło około trzech godzin farmienia w czterech różnych Burzach Żywiołów. Najbardziej lukratywną Burzą Żywiołów do zbierania waluty jest burza, która pojawia się tymczasowo w Brackenhide Hollow w Azure Span.

Powiązany: W czym jest Infinite Dragonflight WoW: Dragonflight?

Zebranie całego zestawu Raging Tempest jest potrzebne do meta-osiągnięcia „Into the Storm”. Podczas zbierania 2800 Przepełnienia Żywiołów potrzebnego do zestawu możesz także pracować nad kilkoma innymi osiągnięciami, w tym tymi, które wymagają pokonania 200 wrogów w każdej strefie Smoczych Wysp, gdy konkretna Burza Żywiołów jest aktywna, a także osiągnięcie, które wymaga zebrania 2500 Elemental Overflow.

Zestaw zbroi w innym kolorze można kupić za krwawe żetony, które zdobywasz w trybie wojny od mistrza polowego Emberatha w Schronieniu Gladiatorów w Valdrakken. Inne zabarwienie zestawu można stworzyć za pomocą profesji, która pasuje do zbroi twojej klasy.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63bc808e87764275933b6973c802a8e7&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-get-the-raging-tempest-armor-set-in-wow-dragonflight&c=7319999454405640345&mkt=fr-fr