Jak zdobyć Wilcze Karwasze w WoW Classic

Bransoletki Wilka w WoW Classic

Wilcze karwasze to jedna z najlepszych opcji w środkowej fazie gry, jaką można umieścić dla klas noszących skórę w WoW Classic. Dzięki premiom +4 do Zręczności i +2 do Wytrzymałości, istnieje niewiele innych opcji nadgarstka, które można zdobyć, nie mówiąc już o zakupie, które są równie skuteczne.

Jeszcze lepsze w przypadku bransoletek Wilka jest to, że są skuteczne w pierwszej fazie Sezonu Odkryć WoW Classic, ponieważ mają najwyższą wartość pomiędzy poziomami 20 i 30. Ponadto nie musisz ciężko pracować, aby zdobyć te bransoletki, ponieważ można kupić już za kilka srebrnych monet.

Bransoletki Wilka są sprzedawane przez czterech sprzedawców w całym Azeroth, z których każdy ma parę bransoletek dostępnych do kupienia na raz. Jeśli ktoś inny kupi bransoletki Wolf, będziesz musiał wrócić później i mieć nadzieję, że będą ponownie dostępne.

Sprzedawcy i lokalizacje bransoletek Wolf w WoW Classic

Gracze Przymierza mogą zdobyć swoje Bransoletki Wilka w strefach startowych Ludzi. Antonio Perelli sprzedaje je podróżując głównymi drogami pomiędzy Westfall, Duskwood, Elwynn Forest i Redridge Mountains. Perelli zatrzymuje się w czterech głównych miastach początkowych Ludzi – Goldshire, Darkshire, Lakeshire i Sentinel Hill – dzięki czemu możesz go zauważyć i znaleźć w dowolnym z tych miejsc.

Vexspindle sprzedaje je w sklepie ze zbroją Plate-n-Chain w Ratchet, Barrens. Kris Legace sprzedaje je na północny wschód od Twierdzy Durnholde na Pogórzu Hillsbrad. Bernard Brubaker sprzedaje je na południowy wschód od Gór Redridge, pod współrzędnymi [88, 71]. Vexspindle w Ratchet jest jednym z czterech sprzedawców sprzedających bransoletki Wolfa.

Wilcze karwasze wymagają jedynie poziomu 20, aby je wyposażyć i używać, co oznacza, że ​​możesz je zdobyć dość wcześnie i przez jakiś czas pozostaną integralną częścią twojego ekwipunku.

Źródło: dotesports.com