Jak zdobyć wierzchowca Otto w WoW: Dragonflight


Oto jak możesz zdobyć uroczego wierzchowca Otto w World of Warcraft: Dragonflight!


Otto the Ottuk był dodanym tajnym wierzchowcem World of Warcraft: Dragonflight a gracze odkryli, jak go zdobyć. Ta ponadwymiarowa wydra jest idealna dla fanów Tuskarrów lub tych, którzy po prostu lubią kolekcjonować wierzchowce.


POWIĄZANE: World Of Warcraft: Dragonflight – Przewodnik po placówkach handlowych

Wierzchowiec Otto używa tego samego modelu, co inne wierzchowce Ottuk, takie jak Brązowy Zwiadowczy Ottuk, Ottuk Handlarza Kości Słoniowej i Żółty Zwiadowczy Ottuk. Jednak Otto ma swój własny, niepowtarzalny kolor, jasnoniebieski odcień, który nadaje mu mroźny wygląd, który jest idealny do eksploracji Azure Span. Przyjrzyjmy się, jak go znaleźć w tym przewodniku.


Jak zdobyć wierzchowca Otto

Podział obrazu Wielkiego Swoga i mapa ich lokalizacji

Aby rozpocząć podróż, musisz odebrać przedmiot z Wielki Swog. To wspaniałe stworzenie znajduje się w jaskini na Równinach Ohn’ahran. Przedmiot, którego potrzebujesz, to zabawka o nazwie Odcienie wodne. Ta zabawka to gwarantowany spadek z Nieskazitelny worek skarbów Swogaa to kosztuje jedna złota moneta Wysp.

WIDEO DNIA GRACZÓW

Monety te można wyłowić lub wymienić na inne monety. Możesz wymienić np 15 miedzianych monet Do jedna srebrna moneta. Następnie możesz wymienić 5 srebrnych monet na jedną złotą monetę. Będziesz więc potrzebował 75 Miedzianych Monet, aby zakończyć wszystkie wymiany na jedną Złotą Monetę.

Możesz uzyskać Wszystko monety podczas łowienia na Smoczych Wyspach.

Podział obrazu miejsca połowów Lunker i lokalizacji na mapie

Możesz także zdobyć Monety Wysp, pokonując Lunker stworzenia w łowiskach. Nie zapomnij o swoim Iskaaran Harpun! (Można je kupić w domu aukcyjnym, jeśli go nie masz). Będziesz potrzebować Złowroga koncha do tarła Lunkerów. Można je łowić na całym Smoczych Wyspach. Będziesz potrzebował pięciu, aby odrodzić Lunkera.

Niestety, przedmioty Ominous Conch są powiązane z duszą, więc nie można ich kupić od innych graczy.

Aby odrodzić Lunkera, udaj się do Obserwacja dużego Lunkera. Będziesz mógł je dostrzec, ponieważ są to duże rybie ogony z haczykami, pozornie wykonane z kości lub drewna przez Tuskarra. Gdy staniesz blisko nich, możesz użyć Ominous Conch. Wtedy pojawi się Lunker. Będą elitarnymi stworzeniami, takimi jak Gigantyczny młockarnia.

Możesz użyć harpuna Iskaaran, aby wyciągnąć je z wody, jeśli jesteś w grupie. Jednakże, nie możesz ich wyciągnąć samodzielnie. Lepiej jest zadać jak najwięcej obrażeń, aby ich zabić. Rozpoczną też casting Iść głębiej… więc musisz ich złapać w pułapkę lub przerwać zdolność, aby powstrzymać ich przed ucieczką.

Podział obrazu gracza korzystającego z podwodnej maty do tańca i lokalizacji na mapie

Gdy już masz swoje odcienie wodne, udaj się do Bar nurkowy do kąpieli bąbelkowych u wybrzeży Waking Shores, na północ od Obsydianowej Cytadeli. Ten podwodny bar wyposażony jest w matę do tańca. Stań na nim, a zaczniesz tańczyć, a także otrzymywać Tańcz, tańcz aż do śmierci polerować. Po prostu poczekaj, aż wzmocnienie wygaśnie, a pojawisz się z powrotem na brzegu Syczącej Groty. Obok ciebie będzie beczka. Gdy wejdziesz z nim w interakcję, otrzymasz Pusta beczka na ryby.

Teraz będziesz musiał napełnić beczkę rybami. Musisz wypełnić go w następującej kolejności:

  1. 100 Lodowata ryba z kra. Aby znaleźć Frigid Floe Fish, musisz udać się do Iskaary w Azure Span. Rozpocznij łowienie ryb w tamtejszych wodach. Po zebraniu 100 ryb użyj ich do napełnienia beczki. Teraz będzie A Napełniona do połowy beczka na ryby.
  2. 25 Nieszczęsny karp. Ryby te można znaleźć w lawie wokół Obsydianowej Cytadeli w Waking Shores. Są dość rzadkie, więc będą wymagały cierpliwości! Gdy będziesz mieć ich 25, dodaj je do beczki, a stanie się ona Napełniona beczka na ryby.
  3. Jeden Kingfin, Mądry Wąsacz. Udaj się do Akademii Alge’thar w Thaldraszus i zacznij łowić ryby w stawach. Po zebraniu Kingfin użyj beczki, a stanie się ona Przepełniona beczka rybna.

Gdy skończysz napełniać beczkę, wróć do Syczącej Groty i umieść beczkę tam, gdzie ją znalazłeś. Otto pojawi się i będziesz mógł ukończyć jego zadanie, Droga do serca Ottonaktóra nagradza wierzchowca Otto.

Całkiem fajnym easter eggiem z tym wierzchowcem jest to, że jeśli nosisz swoje Wodne Cienie podczas jazdy na Otto, on też będzie nosił własną parę!

DALEJ: World Of Warcraft: Dragonflight — jak i gdzie spersonalizować smokaŹródło : https://www.thegamer.com/world-of-warcraft-wow-dragonflight-otto-mount-unlock-location-guide/