Jak zdobyć wierzchowca Otterworldly Ottuk Carrier w World of Warcraft Dragonflight


Chcesz zdobyć jednego z nowych wierzchowców przypominających wydry, wprowadzonych w WoW Dragonflight? Cóż, jeśli przez lata grałeś w mini-grę polegającą na zbieraniu wierzchowców, możesz być bliżej zdobycia jednego z nich, niż myślisz. Oto jak zdobyć wierzchowca Otterworldy Ottuk Carrier w World of Warcraft Dragonflight.

Zdobycie wierzchowca Otterworldy Ottuk Carrier w WoW Dragonflight

Aby zdobyć wierzchowca Otterworldy Ottuk Carrier, musisz najpierw zdobyć osiągnięcie WoW: Dzięki za niesienie! To osiągnięcie wymaga zebrania 500 wierzchowców na jednym znaku, aby go uzyskać. 500 wierzchowców to tona, więc nie byłeś zbyt duży w zbieraniu wierzchowców, być może rozważ wybranie jednego z łatwiejszych do zdobycia wierzchowców Ottuk. Mimo to, jeśli masz to osiągnięcie, na Twoim koncie zostanie automatycznie odblokowany wierzchowiec Otterworldy Ottuk do użytku.

Związane z: Najlepsze klasy uzdrowicieli w WoW Dragonflight

Wierzchowiec Otterworldy Ottuk jest wyjątkowy nawet wśród innych wierzchowców Ottuk, ponieważ ma bardzo niebieski, zewnętrzny lub niebiański wygląd. Warto zauważyć, że Otterworldly Ottuk Carrier jest również latającym wierzchowcem, czego nie może zdobyć żaden wierzchowiec Ottuk. Żaden inny wierzchowiec Ottuk nie wygląda tak imponująco jak ten, więc jeśli uda ci się go zdobyć, będziesz miał mnóstwo okazji do przechwalania się nim znajomym lub gildii.

Aby uzyskać więcej wysokiej jakości treści World of Warcraft, zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat specyfikacji najlepszych magów w Dragonflight – World of Warcraft tutaj, w Pro Game Guides.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63b0e255562d44739bde2feef119e461&url=https%3A%2F%2Fprogameguides.com%2Fwow%2Fhow-to-get-the-otterworldly-ottuk-carrier-mount-in-world-of-warcraft-dragonflight%2F&c=9544179864798662246&mkt=fr-fr