Jak zdobyć wierzchowca Mimiron’s Head w World of Warcraft?


Głowa Mimirona to jeden z najbardziej legendarnych wierzchowców w World of Warcraft historia. Latający helikopter z twarzą gnoma jest w grze od czasu wydania najazdu Ulduar w patchu 3.1 w 2009 roku, ale pozostaje jednym z najbardziej pożądanych wierzchowców wśród graczy w grze.

Ulduar był ostatnim Wow najazd, aby wykorzystać mechanikę gry, aby włączyć „tryb trudny” dla bossów, co oznacza, że ​​nie możesz po prostu przełączyć przełącznika trudności w ustawieniach, aby mieć szansę na zdobycie wierzchowca. Na przykład Invincible jest ściśle związany z 25-osobową Cytadelą Icecrown w trybie Heroic. W przeciwieństwie do tego, możesz zdobyć Głowę Mimirona tylko poprzez wykonanie serii zadań w grze, aby umożliwić ostatniemu bossowi Ulduar nawet upuszczenie wierzchowca. Jednak nawet jeśli wykonasz wszystkie niezbędne kroki, aby uzyskać szansę na zdobycie Głowy Mimirona, nadal jest to tylko szansa, ponieważ wskaźnik wypadania Głowy Mimirona jest bardzo niski.

Oto wszystko, co musisz zrobić, aby mieć możliwość zdobycia Głowy Mimirona dla siebie.

Jak zdobyć głowę Mimirona

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Po przybyciu do Ulduaru w Burzowych Szczytach Northrend, możesz rozpocząć najazd, biegnąc prosto do pokoju bossa Płomiennego Lewiatana i omijając wszystkie śmieci moby i kolumny na początkowym terenie Ulduaru. Gdy pokonasz Płomiennego Lewiatana, przejdź do Dekonstruktora XT-002 i Kologarna, aby dotrzeć do głównej komnaty Ulduaru.

Po dotarciu do głównej komnaty, znanej w grze jako Pierścień Obserwacyjny, będziesz musiał pokonać czterech obowiązkowych bossów, zanim przejdziesz do komnaty Yogg’Sarona. Mimiron, Thorim, Hodir i Freya stoją na twojej drodze i muszą zostać pokonani przed przejściem do ostatniego bossa rajdu.

Chociaż Ulduar ma 13 spotkań z bossami, możesz całkowicie pominąć niektóre. Jedyni bossowie, których musisz pokonać, aby mieć szansę na Mimiron’s Head, to:

  • Płomienny Lewiatan
  • Dekonstruktor XT-002
  • Kologarn
  • Mimiron
  • Thorim
  • Hodir
  • Freja
  • Generał Vezax
  • Yogg’Saron

Po pokonaniu czterech strażników Ulduaru biegnij prosto przez Hall of Memories w prawym dolnym rogu mapy, aż dotrzesz do Więzienia Yogg’Sarona.

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Nie rozmawiaj z żadnym ze strażników i poproś ich o pomoc w walce z Yogg’Saronem. Ostateczną walkę z bossem musisz ukończyć bez pomocy strażników. Gdy dotrzesz do komnaty Yogg’Sarona, przejdź przez walkę tak, jak zwykle – powinien to być spacer po parku dla każdej postaci na maksymalnym poziomie. Jeśli zignorowałeś strażników i poprawnie wykonałeś walkę, twoja postać powinna otrzymać osiągnięcie „Alone in the Darkness”.

Po pokonaniu Yogg’Sarona, przy wejściu do jego pokoju z bossem znajdziesz skrzynię, w której może znajdować się głowa Mimirona. Według Wow zasięg witryny i baza danych przedmiotów Wowhead, wskaźnik wypadania Mimiron’s Head wynosi około jednego procenta.Źródło : https://dotesports.com/wow/news/how-to-get-the-mimirons-head-mount-in-world-of-warcraft