Jak zdobyć wierzchowca Iskaara Trader’s Ottuk w World of Warcraft Dragonflight


W World of Warcraft Dragonflight jest wiele wierzchowców Ottuk do zebrania i chociaż prawdą jest, że jest to tylko kolejny wariant, rzeczywiste wymagania do zdobycia tego konkretnego, Ottuka Handlarza Iskaary, są raczej wyjątkowe. Powiedziawszy to, jeśli chcesz zdobyć tego wierzchowca, niezależnie od tego, czy chcesz dodać go do swojej kolekcji, czy po prostu chcesz mieć wszystkie wierzchowce, które Dragonflight ma do zaoferowania, oto jak zdobyć wierzchowca Ottuk Iskaary Trader w WoW Dragonflight.

Powiązany: WoW Dragonflight – objaśnienie pierwotnych naparów

Zdobycie wierzchowca Ottuk handlarza Iskaara

Powinniśmy to teraz usunąć z drogi: zanim będziesz mógł nawet spróbować kupić wierzchowca Ottuk handlarza Iskaary, musisz najpierw zdobyć dwa różne elementy szyi z najazdu Vault of the Incarnate:

  • Uwięziony rdzeń Terrosa – Wypada z Terrosa podczas najazdu Vault of Incarnate
  • Oko mściwego huraganu – Wypada z Dathei, Wyniesiony w Krypcie Rajdu Wcielenia

Wymóg najazdu może wydawać się rozczarowujący dla tych, którzy nie uczestniczą w czynnościach w grze końcowej, ale dobrą wiadomością jest to, że oba elementy szyi są dostępne w LFR. W rzeczywistości są one dostępne od wszelkie trudności, udostępniając je wszystkim, zakładając, że masz szczęście je wygrać. Ze względu na RNG na samym zrzucie możesz minąć sporo czasu, zanim będziesz mógł kupić tego wierzchowca.

Zdjęcie autorstwa Pro Game Guides

To powiedziawszy, jeśli udało ci się zdobyć oba elementy szyi, udaj się do obozu Iskaara Tuskar w zachodniej Azure Span i porozmawiaj z Tattukiaką. Wymień oba elementy gryfu i ciesz się swoim nowym wierzchowcem Ottuk!

Aby uzyskać więcej wysokiej jakości treści na temat WoW Dragonflight, zapoznaj się z naszymi przewodnikami na temat Jak zdobyć wierzchowce War Ottuk w World of Warcraft Dragonflight oraz Jak zdobyć wierzchowca Azure Skitterfly w World of Warcraft Dragonflight wszystko tutaj, w Pro Game Guides.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c5a5f6523243daafaafbebf7050e60&url=https%3A%2F%2Fprogameguides.com%2Fwow%2Fhow-to-get-the-iskaara-traders-ottuk-mount-in-world-of-warcraft-dragonflight%2F&c=15851384111740543418&mkt=fr-fr