Jak zdobyć wierzchowca Frostbrood Proto-Wyrm w World of Warcraft?


World of Warcraft Proto-Żmij Mrozu to nowy wierzchowiec, którego możesz dodać do swojej kolekcji w ramach przygotowań Smocze stado (otwiera się w nowej karcie). Jest to stosunkowo łatwe do zdobycia, więc nie będziesz musiał spędzać godzin—lub lat (otwiera się w nowej karcie)— uprawianie tego samego lochu lub najazdu, aby go zdobyć. Zamiast tego musisz spędzić kilka godzin w Wrath of the Lich King Classic (otwiera się w nowej karcie).

W World of Warcraft do zebrania są setki wierzchowców, a z każdym rozszerzeniem dodawane są kolejne. Ten konkretny wierzchowiec jest jednak powiązany z nadchodzącą wersją WotLK Classic, a ten przewodnik wyjaśnia, co musisz zrobić, aby go zdobyć. Więc bez zbędnych ceregieli, oto jak zdobyć wierzchowca World of Warcraft Frostbrood Proto-Wyrm i gdzie możesz go użyć.

Zobacz więcej

World of Warcraft: Jak zdobyć wierzchowca Frostbrood Proto-Wyrm?

Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631f50bbdde249e9b61972e9ff8b803c&url=https%3A%2F%2Fwww.pcgamer.com%2Fworld-of-warcraft-wow-frostbrood-proto-wyrm-mount%2F&c=5266660100936174774&mkt=fr-fr