Jak zdobyć wierzchowca Bright Foreseer w World of Warcraft


Zrzut ekranu za pośrednictwem Activision/Blizzard

Długoletni gracze World of Warcraft mają w swoim arsenale wiele wierzchowców, które mogą urosnąć do jeszcze większej liczby, jeśli nabędą Jasną Przewidywacz. Chociaż Dragonflight ma graczy przybliżających swoje smoki, wciąż jest miejsce na zwykłe wierzchowce, takie jak Ottuk Handlarza Iskaary, a fani świecących królików nie przegapią tego.

Gdzie zdobyć Bright Foreseer w World of Warcraft

Zdobycie tego wierzchowca można zrobić na dwa sposoby, ale każdy z nich wymaga wydania prawdziwych pieniędzy. Pierwszą dostępną opcją jest zakup bezpośrednio w sklepie Blizzarda 25 $. Inną opcją jest zakup ok Abonament na 6 miesięcy do World of Warcraft.

Powiązany: Jak dodawać gniazda do naszyjników w WoW Dragonflight

Po zakupie ten wierzchowiec będzie dostępny dla wszystkich postaci, zarówno Hordy, jak i Przymierza, więc gracze nie będą musieli martwić się o wydawanie większej ilości pieniędzy, niż muszą. Chociaż wygląda jak zwykły wierzchowiec naziemny, ten królik może również wzbić się w przestworza, gdy gracze odblokują latające wierzchowce za pomocą trenera.

Gracze Wrath of the Lich King Classic, którzy wybiorą 6-miesięczną subskrypcję, nie odblokują Bright Foreseer, ponieważ jest dostępny wyłącznie w sprzedaży detalicznej, ale zamiast tego otrzymają zwierzaka Hopleta.

Jak odebrać Bright Foreseer w World of Warcraft

Odbiór wierzchowca jest tak prosty, jak zalogowanie się do World of Warcraft, przejście do ekwipunku prezentów, a następnie otwarcie go. Stamtąd Bright Foreseer zostanie odblokowany dla każdej postaci powiązanej z tym kontem Battle.net.

Gracze posiadający obecnie 6-miesięczną subskrypcję otrzymają wierzchowca najpóźniej do 31 stycznia, a Blizzard twierdzi, że ci gracze będą mieli czas do 31 lipca, aby odebrać go za pośrednictwem programu uruchamiającego Battle.net. W przeciwieństwie do rocznej subskrypcji, w której promocja trwała tylko przez półtora miesiąca, Blizzard nie ogłosił podobnego okna dla tej 6-miesięcznej zachęty do subskrypcji.

Każdy, kto wybrał roczną subskrypcję oferowaną przed premierą Dragonflight, automatycznie doda Bright Foreseer do swojego konta bez dokonywania dodatkowych zakupów.

Aby uzyskać więcej przewodników po World of Warcraft, sprawdź Kompletny przewodnik po systemie zleceń pracy w WoW Dragonflight w Pro Game Guides.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c85e028801491f8adea0e2f934feb9&url=https%3A%2F%2Fprogameguides.com%2Fwow%2Fhow-to-get-the-bright-foreseer-mount-in-world-of-warcraft%2F&c=4800276944750088494&mkt=fr-fr