Jak zdobyć wierzchowca Azure Skitterfly w WoW: Dragonflight


Aby zdobyć wierzchowca Azure Skitterfly w World of Warcraft: Dragonflight, gracze muszą osiągnąć określoną rangę sławy frakcji na Smoczych Wyspach.


Chociaż mniej wrażeń może przewyższyć wrażenia z jazdy na szczycie legendarnego smoka World of Warcraft: Dragonflight, latanie na masywnym insektoidzie, takim jak Azure Skitterfly, może być dla niektórych bliskie. Oczywiście robacze wierzchowce Dragonflight, takie jak Verdant Skitterfly, Azure Skitterfly czy Telix the Stormhorn, są dalekie od zwykłych, brzydkich owadów, na których gracze mogą jeździć. Każdy z tych insektoidów jest pięknie wykonany z oszałamiającym designem i żywymi kolorami. Podobnie Azure Skitterfly ma jasnoniebieskie ciało z błyszczącym egzoszkieletem, który z pewnością będzie się wyróżniał na Smoczych Wyspach.

EKRAN WIDEO DNIA

Odblokowanie wierzchowca Azure Skitterfly w World of Warcraft: Dragonflight wymaga od poszukiwaczy przygód osiągnięcia 25. rangi sławy w frakcji Ekspedycji Smoczej Łuski. Po spełnieniu tego warunku, Wierzchowca można kupić u Katalogera Jakesa, sprzedawcy frakcji znajdującego się w Obozie Smoczych Łusek. To wymaganie może wydawać się proste, ale osiągnięcie 25 punktów rozgłosu nie jest łatwym zadaniem i będzie wymagało pewnego poświęcenia i wysiłku. Na szczęście obowiązkowe misje kampanii głównej na Smoczych Wyspach powinny domyślnie zapewniać graczom sporą ilość „darmowej” reputacji dla frakcji Ekspedycji Smoczej Łuski.

Powiązane: World of Warcraft: Dragonflight – Jak zdobyć wierzchowca Shellack


Odblokowanie Azure Skitterfly w WoW: Dragonflight

Lokalizacja na mapie dostawcy Azure Skitterfly w WoW Dragonflight

YouTuber Arhqirah to zaleca WoW: Dragonflight gracze wykonują również poboczne zadania Ekspedycji Dragonscale, przyjmując prośby od NPC w obozie Dragonscale Basecamp i wokół The Waking Shores. Te misje, w tym misje związane z Lochami, można wykonać tylko raz, ale nagrodzą one uczestników hojną reputacją, umożliwiającą postęp w kierunku odblokowania Azure Skitterfly w Smocze stado.

Z drugiej strony pojawiają się misje Bounty Łał ekspedycję Dragonscale można ukończyć wiele razy w ciągu tygodnia; ukończenie misji elitarnych zawsze nagradza graczy większą reputacją niż normalne misje światowe. Wykonywanie czynności opartych na eksploracji, takich jak poszukiwanie Pakietów Zwiadowcy Ekspedycji, artefaktów i skarbów, to kolejna doskonała metoda stopniowego zwiększania Rangi Rozgłosu.

Gdy gracze osiągną 25. rangę sławy w Ekspedycji Dragonscale, odblokują Skitterflying, w tym pozwolenie na zakup Azure Skitterfly od sprzedawcy frakcji w WoW: Dragonflight. Do dokonania tego zakupu wymagane są następujące zasoby:

Ratunek

Źródło

Zaopatrzenie Smoczych Wysp × 750

 • Ten zasób można zdobyć z pojemników z łupami, które można znaleźć na Smoczych Wyspach.
 • Niektóre zadania i działania również nagradzają uczestników tymi zapasami.
 • Dodatkowo znaczna większość wrogów na Smoczych Wyspach ma szansę upuścić ten zasób.

Wyprofilowane ptasie pióro × 20

 • Zasób ten można zdobyć w postaci kropli z ptasich stworzeń, które zwykle zamieszkują obszary wodne, takich jak ptactwo wodne, brodzący, kaczki i kaczki krzyżówki.

Opalizujący pióropusz × 5

 • Ten pierzasty zasób jest pozyskiwany głównie z ptaków drapieżnych, takich jak orły, ohuny, dredsqualls i Winghunters.

Więcej: WoW Dragonflight: na co najpierw wydać swoje krwawe żetony

Źródło: YouTube/Arhqirah

 • Makieta okładki World of Warcraft Shadowlands

  Świat Warcrafta

  Oryginalna data wydania:
  2004-11-23

  Franczyzowa:
  Warcraft

  Gatunek muzyczny:
  MMO

  Platforma:
  komputer

  ESRB:
  TŹródło : https://screenrant.com/azure-skitterfly-mount-world-warcraft-wow-dragonflight/