Jak zdobyć Starożytny Miecz w WoW SoD

Gdzie znaleźć Starożytny Miecz w WoW SoD

Sezon Odkryć w World of Warcraft Classic dodał mnóstwo niespodzianek do odkrycia. Chociaż gra uruchamia się w kilku fazach, gracze zawsze mają coś nowego, na co mogą się doczekać, gdy pojawi się nowa łatka. Społeczność ciężko pracowała, aby odkryć sekrety WoW SoD Phase Two, a jeden przedmiot wzbudził zainteresowanie wielu fanów. Ten Starożytny Miecz to nowy łup ze Szkarłatnego Klasztoru, który zauważyli gracze, a jego rola w grze pozostaje tajemnicą. Porozmawiajmy o tym, jak zdobyć Starożytny Miecz w WoW Sod.

Jak zdobyć Miecz Przodków w WoW Sod

Zdobycie Starożytnego Miecza w WoW SoD wymaga trochę czasu podróży i odrobiny szczęścia. Jeśli udasz się na Polanie Tirisfal, na północy Wschodnich Królestw, znajdziesz kultowy Szkarłatny Klasztor. Ten obszar na świeżym powietrzu znajduje się w północno-zachodniej części Polan Tirisfal.

Po wyjściu ze Szkarłatnego Klasztoru nie wchodź do lochów wewnątrz świątyni. Zamiast tego musisz pokonać znajdujących się tu wrogów. Każdy członek Scarlet Team znajdujący się poza lochem ma szansę upuścić Starożytny Miecz w WoW SoD. Szybkość wypadania jest niska, ale niewielkie szlifowanie powinno zakończyć się sukcesem.

Dodatkowo, jeśli chcesz zdobyć przedmiot w trakcie zdobywania kolejnych poziomów, możesz wejść do jednego z lochów Szkarłatnego Klasztoru i zabijać wrogów w grupach. Oni również mają szansę upuścić broń. Miecz Przodków to miecz dwuręczny, którego założenie wymaga 26 poziomu. Zawiera tekst opisowy, który brzmi: „Przekazany przez szlachecką rodzinę Lordaeron, niegdyś uważany za zaginionego na bagnach wokół Kyross wraz z ostatnim wojownikiem, który go władał”. »

Co zrobić z mieczem w WoW SoD

Obecnie gracze nie odkryli, do czego używany jest Miecz Przodków w Sezonie Odkryć. Dyskutuje się, że może to być po prostu wskazówka prowadząca graczy do zdobycia nowej runy kapłana, która zapewnia zaklęcie Usuwania Bólu. Dzieje się tak, ponieważ teksty opisujące kilka nowych broni wskazują na echa potrzebne do odblokowania runy.

Źródło: thenerdstash.com