Jak zdobyć Starożytny Miecz w WoW Season of Discovery

Jak zdobyć Starożytny Miecz w Sezonie Odkryć World of Warcraft

Miecz Przodków jest ważną częścią runy Kapłana, która zapewnia im zaklęcie Usuwania Bólu w Sezonie Odkryć w World of Warcraft. Jestem tutaj, aby powiedzieć ci, jak go zdobyć. Zdobycie Miecza Przodków zajmie trochę czasu, ale jesteśmy w tym zadaniu razem.

Gdzie znaleźć Starożytny Miecz w Sezonie Odkryć World of Warcraft

Miecz przodków można znaleźć w pobliżu Szkarłatnego Klasztoru. Jeśli jesteś z Przymierza, będziesz miał trudności z dotarciem do tego miejsca, a jeśli jesteś z Hordy nieumarłych, również będziesz miał trudności, ale będzie to dla ciebie mniej bolesne.

Jeśli przybędziesz sterowcem, wyskoczysz tuż za Undercity (strzałka na środku), a jeśli wolisz iść pieszo, wyjdziesz z Lasu Srebrzystych Sosen w pobliżu strzałek na dole poniższego zrzutu ekranu.

Szkarłatny Klasztor w World of Warcraft

Scarlet Monastery (znany również jako SM) to jeden z najpopularniejszych lochów w grze World of Warcraft i można do niego łatwo dojechać, gdy tylko znajdziesz się blisko wejścia do Undercity. Ma cztery skrzydła, a wielu członków Szkarłatnego Zakonu pojawia się na zewnątrz i wewnątrz klasztoru, więc tak naprawdę nie musisz zapuszczać się do lochów.

Oto lista wszystkich członków Szkarłatnego Zakonu, którzy mogą upuścić Miecz Przodków (możesz go potrzebować, ponieważ szansa na wypadnięcie jest marna, około 1% lub mniej, aby uniknąć ścigania „złego”) członka:

Co robi Starożytny Miecz w Sezonie Odkryć World of Warcraft?

Starożytne miecze są ważnymi przedmiotami dla Kapłanów, ponieważ są kluczowymi elementami do uzyskania zaklęcia Usuwania Bólu.

Zaktualizuj swoją kolekcję za pomocą zakładki WoW SoD i dowiedz się, jak zdobyć wierzchowca w Fazie 2, listę wszystkich zadań Fulgarfalke Ragefire Krail i jak zdobyć monetę ofiarną!

Źródło: www.gameskinny.com