Jak zdobyć sprzęt poziomu w WoW Dragonflight


Poziom wyposażenia Świat Warcrafta to ekwipunek o epickiej jakości, który oprócz statystyk zapewnia twojej klasie i specjalizacji dodatkowe premie zwiększające ogólną moc. Po raz pierwszy wprowadzone wraz z wydaniem oryginalnej gry w 2004 roku, zestawy poziomów zostały usunięte Bitwa o Azeroth, tylko po to, by zostać zastąpionym pożyczonym systemem zasilania o nazwie Azerite Armor. Powrót w Krainy Cieniaspołeczność powitała ich z powrotem z otwartymi rękami.

Widząc, jak społeczność uwielbia zestawy poziomów, Blizzard Entertainment kontynuuje wprowadzanie poziomów Smocze stado. Tak więc teraz zestawy poziomów można zdobyć zarówno poprzez najazdy, Wielką Kryptę, jak i Katalizator Inspiracji, który będzie dostępny w dalszej części sezonu.

Bez względu na to, czy jesteś zapalonym najeźdźcą, graczem PvP, czy po prostu przeciętnym miłośnikiem otwartego świata, sprzęt poziomu i związane z nim bonusy zawsze mogą być przydatnym narzędziem. Oto jak zdobyć sprzęt poziomu Smocze stado.

Jak dostać sprzęt poziomu World of Warcraft Dragonflight

Zanim nadejdzie powrót poziomów Krainy Cienia, jedyną metodą zdobywania wyposażenia poziomu były najazdy i to tylko i wyłącznie najazdy. Pomimo tego, że baza graczy błagała Blizzarda o wprowadzenie alternatywnych sposobów zdobywania sprzętu poziomu, przez lata mogłeś go zdobyć tylko podczas najazdów. Wraz z aktualizacją 9.2 powróciły zestawy poziomów, a wraz z nimi Blizzard wprowadził nową koncepcję — katalizator tworzenia. Creation Catalyst umożliwił ci przekształcenie dowolnego elementu wyposażenia w element zestawu poziomu, pod warunkiem, że użyjesz go na elemencie wyposażenia, który normalnie jest elementem zestawu poziomu.

Podobny do Krainy Cieniamożesz zdobyć sprzęt poziomu w Smocze stado najeżdżając, zdobywając go z Wielkiej Krypty po cotygodniowym resecie lub modyfikując dowolny element wyposażenia z rajdów, lochów Mythic+ lub światowych bossów na Inspiration Catalyst.

W sumie dostępne są cztery rodzaje sprzętu z poziomu rajdu — sprzęt z poziomu szukania rajdu, normalny sprzęt z rajdu, sprzęt z poziomu heroicznego rajdu i sprzęt z poziomu mitycznego rajdu. Zasadniczo wszystkie te trudności dają ci te same zestawy poziomów, ale w zależności od trudności uzyskasz lepsze podstawowe statystyki z przedmiotu.

W tej chwili Inspiration Catalyst nadal nie działa Smocze stado i zostanie oficjalnie udostępniony 23 stycznia, kiedy Vault of the Incarnates będzie obchodzić sześć tygodni istnienia. Do tego czasu twoimi jedynymi niezawodnymi źródłami wyposażenia poziomów są najazdy i Wielka Krypta.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63bef95323224a12bb5e0942a1c14b15&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-get-tier-gear-in-wow-dragonflight&c=4865121238371033149&mkt=fr-fr