Jak zdobyć rzadki łuk Raszageth Neltharax, Enemy of the Sky w WoW: Dragonflight


Neltharax, Wróg Niebios, jest prawdopodobnie najbardziej unikalnym przedmiotem dodanym do World of Warcraft: Dragonflight tabela łupów. Specyficzna dla Łowcy broń dystansowa to niezwykle potężny łuk, z którego wypada ostatni boss najazdu Vault of the Incarnates.

Neltharax jest szczególnie pożądany ze względu na fakt, że ma pasywny efekt, który daje twojej postaci kumulujące się wzmocnienie Szybkości Ataku, którego obecnie nie można znaleźć na żadnym innym elemencie w grze. Podczas automatycznego ataku za pomocą Neltharaxa zyskujesz sześć procent prędkości ataku za każdy automatyczny atak, kumulując się do pięciu razy tak długo, jak atakujesz ten sam cel.

Ta umiejętność pasywna sprawia, że ​​Neltharax jest najlepszym wyborem dla Łowców Celności i Specjalizacji Bestii, a broń może zmienić walczącą postać w szczyt listy przebojów.

Oto wszystkie sposoby na zdobycie Neltharaxa, wroga nieba.

Sprawienie, by Neltharax podrzucił Raszageth

Najprostszym sposobem na zdobycie Neltharaxa dla Łowcy jest zabicie Raszagetha, ostatniego bossa najazdu Vault of the Incarnates i nadzieja, że ​​przedmiot wypadnie z twojej grupy rajdowej z relatywnie niskim współczynnikiem wypadania. To jednak dopiero połowa bitwy, ponieważ będziesz musiał również rzucić łupem przeciwko innym Łowcom w twojej grupie. Neltharax jest bez wątpienia najlepszą bronią w grze dla wszystkich Łowców, więc powinieneś spodziewać się, że każdy Łowca w twojej grupie będzie rzucał się na ten przedmiot (zakładając, że nie ma jeszcze własnego).

Neltharax wypada na wszystkich czterech poziomach trudności Krypty Wcielonych, dając (teoretycznie) cztery szanse na zdobycie łuku tygodniowo. Jednak większość graczy nie robi obecnie postępów w Raszageth na poziomie mitycznym, więc jeśli jesteś najeźdźcą na poziomie heroicznym, prawdopodobnie zostaniesz przekroczony po trzech próbach tygodniowo.

Trudność rajdu Poziom przedmiotu Neltharax
Wyszukiwarka rajdów 392
Normalna 405
Heroiczny 418
Mityczny 430

Zdobycie Neltharaxa z Wielkiej Krypty lub cotygodniowej misji

Jeśli chcesz uniknąć rywalizacji z innymi najeźdźcami lub członkami gildii o szansę na zdobycie Neltharaxa, będziesz mieć również cotygodniową szansę na otrzymanie łuku z jednego ze specjalnych miejsc na sprzęt rajdowy w swojej Wielkiej Krypcie.

Tak długo, jak twoja specjalizacja łupów jest ustawiona na celność lub mistrzostwo bestii, przedmiot można znaleźć w skarbcu.

Powiązane: Wszystkie lokalizacje sprzedawców Timewalking w World of Warcraft

Te same zasady odnoszą się do skrytki Skarbów Krypty, którą możesz otrzymać za każdym razem, gdy chodzenie w czasie lub Smocze stado Cotygodniowe wydarzenie w lochach jest aktywne w grze. Jeśli wydarzenie Wędrówka w czasie jest aktywne, będziesz mieć szansę na wydostanie Neltharaxa ze swojej skrytki na poziomie przedmiotu 405. Jeśli Smocze stado Wydarzenie mitycznego lochu jest aktywne, łuk może wyjść ze skrytki na poziomie przedmiotu 418.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c4e800bb7146b79df7b8dfec9065c4&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fhow-to-get-neltharax-enemy-of-the-sky-rare-raszageth-bow-in-wow-dragonflight&c=2817784122656388174&mkt=fr-fr