Jak zdobyć runę zatrutego noża w sezonie odkryć WoW Classic

Gdzie znaleźć runę Zatrutego noża w Sezonie Odkryć WoW Classic

Znajdź i ukończ zadanie Napad na autostradę znajdujące się w Desolace. Aby to zrobić, udaj się na współrzędne 47, 54, aby znaleźć nierozpalone ognisko, z którym możesz wejść w interakcję, aby otrzymać nowe zadanie: Napad na autostradę.

Po zebraniu Rozboju na autostradzie udaj się pod współrzędne 63, 39 lub do miejsca zaznaczonego na mapie, aby dostarczyć zadanie przyjaznemu NPC-goblinowi o imieniu Bibbly F’utzbuckle. Daje ci kolejne zadanie o nazwie On the Lam, które wysyła cię do Booty Bay w Stranglethorn Vale.

Po dotarciu do Booty Bay idź prosto na parter gospody, a przy barze zobaczysz neutralnego orka NPC zwanego Tokal. Wróć On the Lam do Tokal, a ona zleci ci nowe zadanie o nazwie Wiśnia dla twoich myśli?. Chce Cherry Grog, który możesz kupić w barze od barmana, goblińskiego NPC o imieniu Nixxraxx Fillamug.

Po oddaniu Wiśniowego Grogu i wysłuchaniu jej historii, zleci ci ona kolejne zadanie z łańcucha o nazwie „Bez honoru wśród złodziei”. Twoim zadaniem jest odnalezienie Illari Duskfeather, więc czas udać się na Wyżynę Arathi.

Aby dostać się na Wyżynę Arathi, jeśli należysz do Przymierza, najłatwiej będzie udać się na północ od Wetlands, a jeśli należysz do Hordy, możesz udać się na wschód od Pogórza Hillsbrad.

Na wschód od Rozpiętości Thandol, która łączy Wyżynę Arathi z terenami podmokłymi, zobaczysz wzgórze prowadzące w dół do wody. Na brzegu u podnóża wzgórza znajduje się nowa łódź wiosłowa dodana w fazie drugiej. Wejdź w interakcję z łodzią, a przeniesie Cię ona do ukrytego miejsca na wschód od Wyżyn Arathi, graniczącego z Zakazanym Morzem, gdzie w doku można znaleźć Illari Duskfeather.

Jeśli jesteś Nocnym Elfem, Illari zaoferuje ci kolejną „przyjazną” opcję dialogową i jeśli ją wybierzesz, nie będziesz musiał z nią walczyć. Ona po prostu da ci swój klucz, dzięki któremu będziesz mógł otworzyć skrzynię i zebrać Runę Zatrutego Ostrza bez konieczności wchodzenia w walkę.

Jeśli szukasz innych run złodziejskich, sprawdź moje poradniki jak zdobyć Runę Mistrza Subtelności oraz jak zdobyć Runę Rzutu Shuriken w WoW Classic SoD.

Źródło: www.bing.com