Jak zdobyć runę Waylay w WoW Classic Season of Discovery

Gdzie znaleźć Runę Waylaya w Sezonie Odkryć WoW Classic

Nareszcie nadszedł Sezon Odkryć w WoW Classic, a wraz z nim kilka nowych Run, które pozwolą ci wędrować po Azeroth. Waylay jest jednym z nich. Jest to nowa umiejętność pasywna Złodzieja dołączona do Runy Butów, która powoduje, że Twoje umiejętności Ciosu w plecy i Zasadzki zmniejszają prędkość ruchu celu o 50% i czas pomiędzy atakami o 10%. Waylay prawdopodobnie lepiej nadaje się do walki gracz kontra gracz (PvP) niż cokolwiek innego w WoW Classic SoD, więc w Battlegroundach i nowym wydarzeniu Blood Moon w Stranglethorn Valley może okazać się całkiem skuteczny.

Będziesz przemierzał Azeroth, aby znaleźć tę Runę, więc załóż buty turystyczne i przygotuj się na walkę z elitami na poziomie 41.

Gdzie znaleźć Runę Waylaya w Sezonie Odkryć WoW Classic

Porozmawiaj z Agentem Dalaranu, aby zdobyć Pieczęć Aridena.

Najpierw udaj się do Przełęczy Martwego Wiatru. Pod współrzędnymi 52, 35 znajduje się przyjazny NPC Agent Dalaranu w Obozie Ariden. Porozmawiaj z nią, a da ci Pieczęć Ariden. Jest to błyskotka, która ujawnia pobliskich Mrocznych Jeźdźców, którzy normalnie są niewidzialni. Talizman zapewnia wzmocnienie Mrocznej Obecności, gdy w pobliżu znajduje się Mroczny Jeździec, ale o wiele łatwiej jest użyć współrzędnych mapy, które ci podam.

Zadanie polega na wyśledzeniu i zabiciu siedmiu wrogów Mrocznych Jeźdźców ukrytych w Azeroth. Są to elity na poziomie 41, więc upewnij się, że jesteś blisko maksymalnego poziomu i przyprowadź grupę zdolnych sojuszników. Próbowałem tego na poziomie 28 i cała moja drużyna została zabita, więc jeśli nie jesteś jeszcze wystarczająco silny, zachowaj to na później.

Lokalizacja wszystkich Mrocznych Jeźdźców w Sezonie Odkryć WoW Classic

Wszystkie lokalizacje Dark Riders zaznaczone na mapie możesz zobaczyć w galerii powyżej. Alternatywnie możesz użyć dodatku TomTom i wkleić następujące polecenia, aby utworzyć punkty trasy. /w stronę Przełęcz Martwego Wiatru 43, 29 /w stronę Bagna Smutków 69, 28 /w stronę Duskwood 23, 47 /w stronę Arathi Highlands 60, 40 /w stronę Badlands 58, 54 /w stronę The Barrens 52, 36 /w stronę Pustkowie 65, 25

Pamiętaj, aby ograbić każdego Mrocznego Jeźdźca po jego zabiciu. Po zabiciu ich wszystkich i zrabowaniu siedmiu Reliktów Dalaranu, wróć do Agenta Dalaranu. Będzie zawierało siedem odrębnych zadań, które pozwolą ci oddać każdy z Reliktów Dalaranu. Kiedy już przekażesz mu je wszystkie, zostaniesz nagrodzony Runą, której możesz użyć do odblokowania umiejętności pasywnej Waylay.

Źródło: www.bing.com