Jak zdobyć Runę Skoncentrowanego Wściekłości w Sezonowym Odkryciu WoW Classic

Jak zdobyć runę skupienia wściekłości w klasycznym sezonie odkryć World of Warcraft

Jeśli jesteś graczem World of Warcraft Classic i szukasz Runy Skupionego Wściekłości, nie szukaj dalej. Runa Skoncentrowanego Szału jest jedną z najlepszych run dla Wojowników, poprawiającą skuteczność Szału tej klasy. W tym artykule wyjaśnimy, jak zdobyć tę Runę i jak może ona zmienić Twoje wrażenia z gry.

Runa Skupionego Szału to dodatek do paska w drugiej fazie Sezonu Odkryć WoW Classic, który zmniejsza koszt Szału wszystkich umiejętności ofensywnych o trzy. Chociaż może to nie wydawać się dużo, jako Wojownik powinieneś stale generować i wydawać Szał. Dodatkowe zaoszczędzone pieniądze mogą pomóc Ci zachować otwarte umiejętności i utrzymać obrażenia. To najlepsza runa pasa dla wojowników, niezależnie od tego, czy jesteś DPS, czy tankiem.

Zdobycie runy skupienia wściekłości

Aby zdobyć Runę Skupionego Szału w Sezonie Odkryć WoW Classic, musisz udać się do wioski Witherbark, w południowo-zachodniej części Wyżyny Arathi. Będziesz musiał zdobyć Witherbark Mallet, przedmiot questowy, który można zdobyć od dowolnego Witherbark Troll w okolicy, w tym od Czarodziejów, Miotaczy Toporów i Łowców Głów.

Młotek Witherbarka często wypada, więc powinieneś zdobyć ten przedmiot dość łatwo. Gdy już go zdobędziesz, zlokalizuj Gong Witherbarka w Jaskini Trolli. Wejdź w interakcję z gongiem, aby przywołać Goalitha Witherbarka. Być może będziesz musiał pokonać trolle na zewnątrz jaskini, aby zdobyć młotek, zanim zadzwonisz w gong.

Witherbark Goalith to elitarny mob na poziomie 35, któremu towarzyszą dwa addy. Jeśli nie masz maksymalnego poziomu, gorąco polecam podjęcie tego zadania z członkami drużyny lub planem kontrolowania tłumu dwóch addów, podczas gdy ty zajmiesz się Goalithem. Zabij Goalitha i zbierz Runę Skupionego Wściekłości.

Wniosek

Runa Skoncentrowanego Szału jest niezbędnym elementem dla każdego Wojownika chcącego poprawić skuteczność swojego Szału. Dzięki tej Runie Twoje umiejętności Wojownika zostaną znacznie ulepszone, dzięki czemu będziesz groźnym konkurentem w krainach sezonowych. Jeśli grasz w WoW Classic Season of Discovery jako wojownik, nie przegap runy Skupiony szał. Może to mieć ogromny wpływ na Twoje wrażenia z gry.

Źródło: www.bing.com