Jak zdobyć Runę Skoncentrowanego Szału w Sezonie Odkryć WoW Classic

Skupiony szał, runa wojownika w klasycznym sezonie odkryć World of Warcraft

Skupiony Szał to nowa Runa Wojownika wprowadzona w drugiej fazie Klasycznego Sezonu Odkryć World of Warcraft. Jest uważana za jedną z najlepszych Run Wojownika, pozwalającą tej klasie na znacznie większą skuteczność w używaniu Szału. Podczas gdy Wojownicy byli początkowo predysponowani do walki w Sezonie Odkryć WoW Classic ze względu na stosunkowo ograniczone zestawy klas walczących w zwarciu na niższych poziomach, Runy znacznie wzmocniły tę klasę i przekształciły Wojowników w najlepszych zadających obrażenia w królestwach.

Gdzie zdobyć Focused Rage w WoW SoD

Runę Skupionego Szału można zdobyć na Wyżynach Arathi, wysokopoziomowym obszarze fazy drugiej, który skrywa wiele sekretów dla każdej klasy. Aby zdobyć Runę Skupionego Szału w Sezonie Odkryć WoW Classic, musisz udać się do wioski Witherbark w południowo-zachodniej części Wyżyny Arathi. Stamtąd musisz znaleźć Witherbark Mallet. Jest to przedmiot questowy, który można zdobyć od dowolnego trolla Witherbark w okolicy, w tym od Doktorów Fremescale, Miotaczy Toporów i Łowców Głów.

Witherbark Mallet często wypada, więc powinieneś zdobyć ten przedmiot dość łatwo. Mając młotek w posiadaniu, zlokalizuj Witherbark Goblin znajdującego się w Jaskini Trolli. Wejdź w interakcję z Gongiem, aby przywołać Witherbark Goliath. Wytrenuj trolle na zewnątrz jaskini, aby zdobyć młotek przed wejściem i zabiciem gongu. Witherbark Goliath to elitarny przeciwnik poziomu 35, któremu towarzyszy dwóch akolitów. Jeśli nie masz maksymalnego poziomu, gorąco polecam wykonanie tego zadania z członkami drużyny lub z planem kontrolowania dwóch popleczników podczas rozprawienia się z Goliatem. Zabij Goliata i zbierz Runę Skupionego Wściekłości.

Wyjaśnienie skupionej wściekłości w WoW SoD

Skupiony szał to runa pasa występująca w drugiej fazie Sezonu Odkryć WoW Classic, która zmniejsza koszt Szału wszystkich umiejętności ofensywnych o trzy. Choć może się to wydawać niewiele, jako Wojownik powinieneś stale wydawać i generować Szał. Nadmiar Rage, który zaoszczędzisz, może pomóc w utrzymaniu otwartych umiejętności i zwiększeniu zadawanych obrażeń. To najlepsza runa pasa dla wojowników, niezależnie od tego, czy jesteś DPS, czy tankiem.

Źródło: www.bing.com