Jak zdobyć runę Shadowstep w WoW Classic Season of Discovery

Jak zdobyć runę Shadowstep w WoW Classic Season of Discovery

Trwa druga faza Sezonu Odkryć WoW Classic i jest już oficjalne, że Rogues otrzyma Shadowstep. Używanie tej kultowej umiejętności Thieves we współczesnym WoW-ie w WoW Classic to prawdziwa przyjemność. Jeśli chcesz zdobyć Runę, musisz ukończyć długi łańcuch zadań. Na szczęście nie jest to zbyt trudne, jeśli postępujesz zgodnie z naszym przewodnikiem. Runa Kroku Cienia to runa Pasa, która zapewnia Krok Cienia, umiejętność, która teleportuje cię za cel i daje ci 70% premii do prędkości ruchu na trzy sekundy. To fantastyczna umiejętność poruszania się w WoW Classic Season of Discovery, doskonała zarówno w PvP, jak i PvE. Zdecydowanie zalecamy, aby tego nie przegapić.

Gdzie zdobyć runę Shadowstep w WoW Classic Season of Discovery

Jeśli zdobyłeś już Runę Zabójczej Mikstury, znasz już martwą kroplę. Począwszy od poziomu 30, otrzymasz w swojej skrzynce pocztowej list od tajemniczej postaci o imieniu „C”. Jeśli ukończyłeś już zadanie zdobycia Eliksiru Zabójczego w fazie pierwszej, znasz już „C” i jego żądania, które obejmują zakradnięcie się do Lochów Cienistego Kła. Tym razem zakradniesz się do Szkarłatnego Klasztoru. Po osiągnięciu poziomu 30 sprawdź pocztę, czy nie ma listu, a następnie wróć do Wioski Pyrewood, na zewnątrz Twierdzy Cienistego Kła w Lesie Srebrzystych Sosen. Skrzynia zawierająca „martwą kroplę” znajduje się tuż na lewo od ścieżki prowadzącej do Twierdzy Cienistego Kła. Przeszukaj skrzynię, aby otrzymać zadanie „Oko Bhossca”, które wyśle ​​​​cię do Szkarłatnego Klasztoru w celu odebrania przebrania.

Przeszukaj skrzynię w stajniach za wejściem do Szkarłatnego Klasztoru, aby zdobyć swoje przebranie. Łatwo jest zakraść się i splądrować skrzynię bez przyciągania uwagi wrogów, więc nie martw się o napotkanie oporu. Pamiętaj, że nie możesz nosić przebrania, gdy jesteś w grupie i działa ono tylko wtedy, gdy znajdujesz się w instancji Szkarłatny Klasztor. Następnie wejdź do skrzydła Cmentarza Szkarłatnego Klasztoru (jest to wejście po lewej stronie, które nie wymaga klucza) i aktywuj przebranie, gdy znajdziesz się w środku. Znajdź Szkarłatnego Wróżbitę i ukradnij mu Klucz Wróżbity. Następnie opuść Cmentarz i wejdź do skrzydła Biblioteki (przez wejście po prawej stronie, które również nie wymaga klucza) i przejdź przez cały loch w przebraniu, aż dotrzesz do obszaru „Athaneum – finału obszar skrzydła Biblioteki, w którym rezyduje Arkanista Doan.

W Athaneum znajduje się skrzynia, którą możesz splądrować. Otwórz je i zbierz znajdujący się w środku przedmiot, po czym wyjdź z Biblioteki i wróć na Cmentarz. W pierwszym obszarze skrzydła Cmentarnego, zwanym Klasztorem Zapomnianych, po obu stronach terenu znajdują się ławki. Musisz użyć emotki /sit na środkowej ławce po obu stronach tego obszaru (nie możesz kliknąć, aby usiąść), a następnie udać się na północ i złupić kolejną skrzynię w mauzoleum. Na koniec wróć do Biblioteki, udaj się do obszaru Galerii Skarbów, a następnie splądruj ostatnią skrzynię, aby zdobyć Oko Bhossca. Wróć do martwego punktu w Wiosce Pyrewood i podrzuć Oko Bhossca, a następnie wróć do dużego miasta (podobnie jak Runa Zabójczej Mikstury) i sprawdź swoją pocztę. Następnie wróć jeszcze raz do „martwej kropli” i splądruj ją, aby zdobyć Rune of Shadowstep.

Zajęło to sporo czasu, ale zdecydowanie było warto dla umiejętności Krok w Cień. Jeśli szukasz Run Złodzieja, które są nieco łatwiejsze do zdobycia, zapoznaj się z naszymi przewodnikami, jak zdobyć Runę Rzucania Shurikenem lub jak zdobyć Runę Mistrza Subtelności w Sezonie Odkryć WoW Classic.

Źródło: www.bing.com