Jak zdobyć runę Shadowflame w WoW Classic Season of Discovery

Faza druga Sezonu Odkryć World of Warcraft Classic wzbogaciła zwykłe Azeroth o jeszcze więcej run dla każdej z dziewięciu oryginalnych klas. Shadowflame to nowa i potężna Runa, którą Czarnoksiężnicy mogą zdobyć, zabijając Elitę. Czarnoksiężnicy byli niewątpliwie najpotężniejszą klasą w pierwszej fazie Sezonu Odkryć World of Warcraft Classic. Chociaż oczekuje się, że inne klasy będą miały wyższy priorytet, Czarnoksiężnicy mogą stać się potężniejsi jedynie dzięki runom zadającym obrażenia, takim jak Shadowflame.

Lokalizacja runy Shadowflame w WoW SoD

Pustkowie to odległy region Kalimdoru, z Ołtarzem, który musisz schować w południowo-wschodnim rogu mapy. Aby zdobyć Runę Cienistego Płomienia w Klasycznym Sezonie Odkryć World of Warcraft, musisz udać się do Wąwozu Shadowbreech w południowo-wschodniej części Pustkowie. W pokazanym powyżej miejscu znajdziesz ołtarz, z którym musisz wejść w interakcję.

Możesz wejść w interakcję z Ołtarzem, rzucając na niego zaklęcie Czarnoksiężnika „Cień Ognia”. Ołtarz będzie wysysał z ciebie obrażenia cienia, gdy będziesz podtrzymywać to zaklęcie, ale przełamanie Bariery Cienia lub wyleczenie się podczas interakcji z Ołtarzem przerwie rytuał. Ołtarza strzegą różni wrogowie wysokiego poziomu, dlatego polecam udać się w grupie.

Kiedy twoje zaklęcie łączenia zostanie ukończone, w Ołtarzu pojawi się demon o imieniu Uwodzicielka Ceeyna. Musisz zabić tego demona i splądrować ciało, aby zdobyć swoją Runę.

Shadowflame wyjaśniony w WoW SoD

Shadowflame to natychmiastowa Runa Czarnoksiężnika, która tworzy stożek przed Czarnoksiężnikiem i zadaje obrażenia Cienia i Ognia. Oprócz potężnych obrażeń zadawanych przez zwierzaki i zaklęcia DoT, Shadowflame to kolejne narzędzie do natychmiastowych obrażeń w obszarze AoE, które jeszcze bardziej podkreśla klasę rzucającego.

Czarnoksiężnicy mają stosunkowo niewiele opcji walki w zwarciu poza swoimi demonicznymi zwierzakami, więc sprawdza się to jako świetny sposób na rozprawienie się z wrogami, którzy zbliżą się do twojej postaci.

Źródło: www.bing.com