Jak zdobyć Runę Rozproszenia w Sezonie Odkryć WoW Classic

Jak zdobyć Runę Rozproszenia w Sezonie Odkryć WoW Classic

Rozproszenie to jedna z najlepszych zdolności defensywnych, z jakich mogą korzystać Kapłani w drugiej fazie Sezonu Odkryć w World of Warcraft Classic, a jej zdobycie nie jest łatwym zadaniem. To niesamowita umiejętność, gdy znajdziesz się w trudnej sytuacji, mając niewiele narzędzi lub nie mając żadnych narzędzi do przetrwania. Kiedy rzucasz Scatter, stajesz się energią cienia i otrzymujesz 90% mniej obrażeń, ale zostajesz wyciszony i regenerujesz jeden punkt many co sześć sekund. Trwa to sześć sekund i ma dwie minuty odnowienia. Chociaż może to mieć pewne niszowe zastosowania w PvE, jest to przede wszystkim umiejętność PvP, która pozwala przetrwać obrażenia wybuchowe.

Jak zdobyć Runę Rozproszenia

Kapłani muszą współpracować ze złodziejami i magami, aby zdobyć Runę Rozproszenia. Aby zdobyć Runę, musisz wykonać kilka kroków i nie radzę tego robić, dopóki nie osiągniesz poziomu 40. Możesz podzielić się zadaniem z innymi kapłanami, w takim przypadku nie musisz wykonywać pierwszych dwóch kroków . Oto przewodnik krok po kroku, jak zdobyć Runę Rozproszenia.

Krok pierwszy

Najpierw musisz przekonać złodzieja, aby podszedł do trolli i okradał je.

Znajdź złodzieja, który ma Runę Mistrza Subtelności i Klejnot Uroku Jani. Poproś go grzecznie, aby wyposażył się w bibelot i udał się do Dławiącego Ciernia, aby ukraść Trolle Krwawoskalpowe w pobliżu Ekspedycji Nesingwary’ego, współrzędne 33, 14, dopóki nie zdobędą Tajemniczego Zwoju Trolla .

Krok drugi

Ważna uwaga: Możesz pominąć pierwsze dwa kroki, kupując odszyfrowany zwój trolla z Pióra aukcyjnego lub prosząc innego Kapłana, aby podzielił się z Tobą zadaniem.

Krok trzeci

Następnym krokiem jest zebranie wody święconej. Ruszaj na południe od Stranglethorn, do regionu zdominowanego przez nagi. Znajdź i zbierz wodę święconą ze Świętego Źródła na współrzędnych 29, 62.

Krok czwarty

Ostatnim krokiem jest zebranie Runy.

Zastosuj dwa wzmocnienia mediacji. Udaj się do Ruin Zul’Kunda, na północ od Stranglethorn, na współrzędne 23.6, 8.2. Użyj wody święconej na fontannie za Gan’zulah, na współrzędnych 23.8, 8.6. Zbierz Runę z tej samej fontanny.

Źródło: www.bing.com