Jak zdobyć Runę Płomienia Cienia w Sezonie Odkryć WoW Classic

World of Warcraft Classic: Odkryj runę Cienistego Płomienia

Faza druga klasycznego sezonu odkryć World of Warcraft przyniosła jeszcze więcej run dla każdej z dziewięciu oryginalnych klas. Cienisty Płomień to potężna Runa, którą Czarnoksiężnicy mogą zdobyć, zabijając elitarny mob. Czarnoksiężnicy byli bez wątpienia najpotężniejszą klasą podczas pierwszej fazy Sezonu Odkryć Klasycznego World of Warcraft. Chociaż oczekuje się, że inne klasy będą miały wyższy priorytet, Czarnoksiężnicy mogą stać się potężniejsi jedynie dzięki runom zadającym obrażenia, takim jak Shadowflame.

Jeśli jesteś Czarnoksiężnikiem i próbujesz zrozumieć tę nową Runę lub samodzielnie ją odblokować, oto co musisz wiedzieć. Lokalizacja runy Shadowflame w WoW SoD. Pustkowie to odległy region Kalimdoru. Ołtarz, którego potrzebujesz, znajduje się w południowo-wschodnim rogu mapy. Aby zdobyć Runę Cienistego Płomienia w fazie Odkryć w World of Warcraft Classic, musisz udać się do Wąwozu Shadowbreak w południowo-wschodniej części Desolace. W pokazanym powyżej miejscu znajdziesz ołtarz, z którym musisz wejść w interakcję.

Możesz wejść w interakcję z ołtarzem, rzucając na niego zaklęcie Czarnoksiężnika „Shadow Ward”. Ołtarz pochłonie obrażenia od cienia, gdy będziesz podtrzymywać to zaklęcie, ale przerwanie Totemu Cienia lub wyleczenie się podczas interakcji z ołtarzem zatrzyma rytuał. Ołtarza strzegą różne moby wysokiego szczebla, dlatego polecam udać się w grupie. Kiedy twoje zaklęcie łączenia zostanie ukończone, w Ołtarzu pojawi się elitarny demon poziomu 38 o imieniu Uwodzicielka Ceeyna. Musisz zabić tego demona i zebrać łupy, aby zdobyć swoją Runę.

Chociaż leczenie anuluje zaklęcie przekazujące i zmusi cię do rozpoczęcia od nowa, polecam zastosować wzmocnienie takie jak Poświęcenie lub Łącze Duszy, które zamiast tego może przekierować obrażenia na twojego chowańca, abyś nie rozpoczynał tej trudnej walki z połową swojego zdrowia. Wyjaśniono Shadowflame w WoW SoD. Shadowflame to natychmiastowa runa Czarnoksiężnika, która tworzy przed Czarnoksiężnikiem stożek zadający obrażenia od cienia i ognia. Oprócz potężnych obrażeń zadawanych przez zwierzaki i zaklęcia DoT, Shadowflame to kolejne narzędzie do zadawania obrażeń wybuchowych obszarowych, które jeszcze bardziej podkreśla klasę rzucającego.

Czarnoksiężnicy mają stosunkowo niewiele opcji walki w zwarciu poza swoimi demonicznymi zwierzakami, więc jest to świetny sposób na rozprawienie się z każdym wrogiem, który zbliży się do twojej postaci.

Źródło: dotesports.com