Jak zdobyć runę Mistrza Subtelności w WoW Season of Discovery

Jak znaleźć runę Mistrza Subtelności w Sezonie Odkryć WoW Classic

Jeśli grasz w World of Warcraft Classic i chcesz znaleźć Runę Mistrza Subtelności, to dobrze trafiłeś. Ta Runa jest niezbędna dla Łotrzyków, którzy chcą wzmocnić swoje umiejętności skradania się i poprawić zdolność zadawania obrażeń.

Pierwszym krokiem jest udanie się do Stranglethorn Vale, gdzie znajdziesz NPC o imieniu Wendel Mathers. Aby się tam dostać musisz udać się na północ zaznaczonego na mapie regionu. Pod tymi współrzędnymi znajdziesz NPC o imieniu Wendel Mathers uwięziony w klatce wewnątrz kamiennej wieży.

Aby uwolnić Wendela, będziesz musiał zdobyć klucz do jego klatki, kradnąc wrogów w regionie Kurzen. Klucz można również zdobyć walcząc z elitami na tym samym obszarze, więc upewnij się, że jesteś na odpowiednim poziomie, aby stawić im czoła, czyli pomiędzy poziomem 35 a 38.

Po zabraniu klucza i otwarciu klatki porozmawiaj z Wendelem Mathersem, aby go uwolnić. Bądź jednak ostrożny, ponieważ w pobliżu niego znajduje się trzech ukrywających się Kurzenów Łotrów, więc działaj szybko i znikaj, zanim cię zaatakują.

Gdzie znajdziemy Runę Mistrza Subtelności?

Gdy uwolnisz Wendela, udaj się do Booty Bay. Na tym poziomie będziesz musiał porozmawiać z NPC o imieniu Kapitan Aransas, który wręczy ci Runę Mistrza Subtelności. Znajduje się na molo, pod określonymi współrzędnymi. Aby łatwiej go znaleźć, wpisz /tar Captain Aransas na czacie, aby łatwiej go znaleźć na platformie.

Po ukończeniu tego zadania Kapitan Aransas wręczy ci Runę Subtelności, której możesz użyć w swoim ekwipunku, aby odblokować pasywną zdolność Mistrza Subtelności. Da ci także niezwykły bibelot zwany Urokiem Jani, niezbędny dla Łotrzyków, którzy chcą pomóc Kapłanom w zdobyciu Runy Rozproszenia. Jeśli szukasz innych Run dla Łotrzyków, zapoznaj się z moimi przewodnikami dotyczącymi zdobycia Runy Zasadzki i Runy Rzucania Shurikenem w Sezonie Odkryć WoW Classic.

Źródło: www.bing.com