Jak zdobyć runę Miotacz Pułapek w Sezonie Odkryć WoW Classic

Jak zdobyć runę rzucającą pułapkę Huntera w drugiej fazie Sezonu Odkryć WoW Classic

Runa Rzucania Pułapek to jedna z najbardziej praktycznych run wprowadzonych w drugiej fazie Sezonu Odkryć WoW Classic. Pozwala rzucać pułapki na odległość do 35 metrów, zamiast po prostu umieszczać je na ziemi przed sobą. Dodatkowo rozdziela czas odnowienia pułapek ognistych i mroźnych, dzięki czemu możesz łatwiej zarzucać różnego rodzaju pułapki, nawet w walce. Aby zdobyć Runę Rzucania Pułapek, musisz mieć co najmniej 30 poziom i wymaga to pewnego wysiłku. Będziesz musiał przemierzyć kilka kontynentów, a być może nawet stawić czoła trudnym wrogom, w zależności od wyborów postaci dokonanych podczas tworzenia.

Rozpocznij zadanie na Pustkowiu

Twoja podróż w kierunku zdobycia Runy Rzucania Pułapek rozpocznie się na Pustkowiu, w podstrefie zwanej Cmentarzem Kodos. Przejdź do danych kontaktowych [47, 54], gdzie znajdziesz „Wygaszone ognisko”. Kliknij na to ognisko, aby rozpocząć zadanie „Napad na drodze”, które możesz zlecić NPC Bibbly F’utzbuckle na północny wschód od cmentarza Kodo. F’utzbuckle zleci ci dalsze zadanie o nazwie „Uwięziony”, które musisz zabrać do Booty Bay w Stranglethorn Vale. Do Booty Bay z Desolace najłatwiej dostać się łodzią z Ratchet przemierzającą kontynenty.

Kontynuuj zadanie w Booty Bay

Będąc w Booty Bay, porozmawiaj z Tokal, orczką z Tawerny Słonego Żeglarza. Należy pamiętać, że chociaż Tawerna Słonego Żeglarza jest zajazdem, nie jest to bezpieczne miejsce podczas nowego wydarzenia Krwawego Księżyca w Dolinie Stranglethorn. Po krótkiej interakcji Tokal wyśle ​​Cię na Wyżynę Arathi, gdzie będziesz musiał wejść w interakcję z łodzią wiosłową umieszczoną na południowym krańcu obszaru o współrzędnych [53, 92]. Do Wyżyny Arathi można dotrzeć drogą na północ od Badlands, mijając Dun Modr.

Poznaj Ilari Pióro Zmierzchu

Kiedy wejdziesz w interakcję z tą łodzią wiosłową, zostaniesz wysłany na wschodnią stronę Wyżyny Arathi, gdzie znajdziesz farmę i tajemniczego NPC o imieniu Ilari Duskfeather. Ilari ma klucz, który będzie Ci potrzebny do otwarcia skrzyni zawierającej runę rzucającą pułapkę. Jeśli jesteś łowcą nocnych elfów, Ilari okaże ci przysługę i z życzliwości da ci klucz do swojej skrzyni. Jeśli jednak jesteś łowcą innej rasy, będziesz musiał pokonać ich w walce, aby zdobyć ich klucz. Należy zauważyć, że Ilari jest NPC-em na poziomie 40, więc chociaż aby zdobyć tę runę, wystarczy mieć tylko poziom 30, pokonanie jej w walce będzie wymagało dotarcia do końca fazy drugiej.

Zdobądź runę

Kiedy już zdobędziesz Klucz Ilari, możesz zanieść go na koniec doku, gdzie znajdziesz skrzynię zawierającą napis runy rzucającej pułapkę. Pamiętaj, że wszystkie te kroki mają zastosowanie również do zbuntowanych graczy poszukujących runy Zatruty nóż.

Źródło: www.bing.com