Jak zdobyć runę Miotacz pułapek w Sezonie Odkryć WoW Classic

Zdobądź runę Łowcy Wyrzutni Pułapek w drugiej fazie Sezonu Odkryć WoW Classic

Chcesz udoskonalić swoje umiejętności łowcy w drugiej fazie Sezonu Odkryć WoW Classic? Runa Wyrzutnia Pułapek umożliwia rzucanie pułapek na odległość do 35 metrów, a także rozdziela czas odnowienia pułapek ogniowych i lodowych. Oto jak zdobyć tę runę Łowcy.

Początek Twoich poszukiwań

Twoje zadanie zdobycia runy Wyrzutnia pułapek rozpocznie się w Desolace, w podstrefie zwanej Cmentarzem Kodo. Przejdź do danych kontaktowych [47, 54] aby znaleźć „Wygaszone ognisko”, co uruchomi zadanie „Napad na autostradzie”. Może to przejąć NPC o imieniu Bibbly F’utzbuckle, na północny wschód od cmentarza Kodo. F’utzbuckle zleci ci dalsze zadanie o nazwie „W biegu”, które powinieneś zabrać do Booty Bay w Stranglethorn Vale. Do Booty Bay z Desolace najłatwiej dostać się łodzią z Ratchet, przemierzając kontynenty.

Kontynuuj zadanie w Booty Bay

Będąc w Booty Bay, porozmawiaj z Tokal, orczką z tawerny Salty Sailor. Pamiętaj, że Tawerna Słonych Żeglarzy, pomimo tego, że jest karczmą, nie jest bezpiecznym miejscem podczas nowego wydarzenia Krwawy Księżyc w Stranglethorn Vale, więc możesz łatwo zginąć z powodu mechaniki PvP, próbując ukończyć proces zdobywania tej runy.

Po krótkiej interakcji Tokal wyśle ​​Cię na Wyżynę Arathi, gdzie będziesz musiał wejść w interakcję z kajakiem ustawionym na południowym krańcu obszaru wokół współrzędnych [53, 92]. Można tam dojechać drogą na północ od Les Humides, za Dun Modr.

Spotkanie z Ilari Duskfeather

Kiedy wejdziesz w interakcję z tą łodzią, zostaniesz wysłany na wschodnią stronę Wyżyny Arathi, gdzie spotkasz farmę i tajemniczego NPC o imieniu Ilari Duskfeather. Ilari ma klucz, który będzie Ci potrzebny do otwarcia skrzyni zawierającej runę Wyrzutnia pułapek. Jeśli jesteś łowcą nocnych elfów, Ilari okaże ci przysługę i z życzliwości da ci klucz do swojej skrzyni. Jeśli jednak jesteś łowcą innej rasy, będziesz musiał pokonać ich w walce, aby zdobyć ich klucz.

Wskazówka: Ilara jest NPC-em na poziomie 40, więc choć aby zdobyć tę runę, musisz mieć poziom 30, a pokonanie jej w walce będzie wymagało dotarcia przynajmniej do końca fazy drugiej.

Zdobądź runę Wyrzutnia pułapek

Gdy już zdobędziesz Klucz Ilari, udaj się na koniec doku, gdzie znajdziesz skrzynię zawierającą napis na runę Wyrzutnia Pułapek. Należy pamiętać, że wszystkie te kroki dotyczą także graczy Łotrzyków poszukujących runy Zatruty nóż.

Źródło: www.bing.com